Zobrazit všechny výsledky

Renault Clio 16V 2,0 (motor Williams)

Zobrazit všechny inzeráty od: monterghi
Cena: 99 000 Kč
Renault Clio 16V 2,0 (motor Williams)Renault Clio 16V 2,0 (motor Williams)Renault Clio 16V 2,0 (motor Williams)Renault Clio 16V 2,0 (motor Williams)Renault Clio 16V 2,0 (motor Williams)Renault Clio 16V 2,0 (motor Williams)

Popis

Značka auta: Renault
Model / Typ: Clio 16V
Objem - ccm: 2000
Výkon - PS: 160
Rok výroby: 1991
Sportovní průkaz: Ne
Poháněné nápravy : Přední náprava
Dovoluji si nabídnout k prodeji ( ev výměně za vůz značky Alfa Romeo/Lancia) Renault Clio 1. generace ve verzi 16V. Původní motor o obsahu 1,8 (F7P, výkon 99 kW) byl nahrazen motorem 2,0 ( F7R- 108 kW) z limitované verze Williams. Na voze proběhla celá řada úprav v řádu desítek tisíc(dokladovatelné účty). Motor po výměně rozvodů, pumpy, nové těsnění pod hlavou, svíčky NGK, nová cívka, baterie. Nový kit sání KN i57. Svody z verze Williams. Seriový výfuk vyměněn za sportovní dle specifikace skupiny N- nerez od německé firmy Powersprint. Vyměněna přední ramena, osazeny nové tvrdé silentbloky-žlutá řada Strongflex. Nové pneumatiky- vzorek 100 %. Vůz byl připravován na závody do vrchu. Od dokončení úprav nejel, vše vyjmenované tedy zcela nové. V interiéru je bezpečnostní rám dle přílohy J, odpojování eletřiny na palubní desce, nová hydraulická ruční brzda, nová závodní sedačka (ušák), 6ti bodové pásy Sabelt s centrální sponou. Další výbava: síť na helmy, tlumiče KONI žluté. K vozu zdarma přidám náhradní dveře, skla i originální spoiler 5. dveří. Vůz je na bílých značkách. V případě, že by jej nový majitel nechtěl využít na závody, stačí demontovat ochranný rám. Interiér je kompletní (palubní deska, výplně dveří), stačí doplnit pouze koberec, který je identický s běžnými verzemi Clia a vůz uvést do civilního stavu. Vůz jezdí dobře, 0-100 km/h za 7 sec, po úpravách podvozku sedí jako přilepený, výkon cca 160 koní (sání, výfuk...). Prosím kontakt mailem z pracovních důvodů. Děkuji za pochopení.
Cena 99 000
Mail:

Výměna za vozy v dobrém technickém stavu: Alfa Romeo 75, 155,GTV, Spider nebo Lancia Thema, Delta, Dedra( ev jakýkoli starší s doplatkem)

Informace

Způsob doručení: Osobní odběr
Stav položky: Dobrý stav

Kontakt

Filip Novák
Email:
Město: Praha
PSČ: 15000