Zobrazit všechny výsledky

Renault Clio 16V, motor Williams

Zobrazit všechny inzeráty od: monterghi
Cena: 125 000 Kč
Renault Clio 16V, motor WilliamsRenault Clio 16V, motor WilliamsRenault Clio 16V, motor WilliamsRenault Clio 16V, motor WilliamsRenault Clio 16V, motor WilliamsRenault Clio 16V, motor Williams

Popis

Značka auta: Renault
Model / Typ: Clio
Objem - ccm: 2000
Výkon - kW: 118
Výkon - PS: 160
Rok výroby: 1991
Sportovní průkaz: Ne
Poháněné nápravy : Přední náprava
Dovoluji si nabídnout k prodeji Renault Clio 1. generace ve verzi 16V. Původní motor o obsahu 1,8 (F7P, výkon 99 kW) byl nahrazen motorem 2,0 ( F7R- 108 kW) z limitované verze Williams.

Na voze proběhla celá řada úprav, jejichž investice přesáhla 70.000 Kč (dokladovatelné účty).
Motor po výměně rozvodů, pumpy, nové těsnění pod hlavou, svíčky NGK, nová cívka, baterie. Nový kit sání KN i57. Svody z verze Williams. Sériový výfuk vyměněn za sportovní dle specifikace skupiny N- nerez od německé firmy Powersprint. Vyměněna přední ramena, osazeny nové tvrdé silentbloky-žlutá řada Strongflex. Nové pneumatiky- vzorek 100 %. Vůz byl připravován na závody do vrchu. Od dokončení úprav nejel, vše vyjmenované tedy zcela nové.
V interiéru je bezpečnostní rám dle přílohy J, odpojování eletřiny na palubní desce, nová hydraulická ruční brzda, nové závodní sedačky (ušáky), 6ti bodové pásy Sabelt s centrální sponou.

Další výbava: síť na helmy, tlumiče KONI žluté. K vozu mohu nabídnout (zdarma) náhradní dveře, skla i originální spoiler 5. dveří.

Vůz je na bílých značkách. V případě, kdyby jej nový majitel nechtěl využít na závody, stačí demontovat ochranný rám. Interiér je kompletní (palubní deska, výplně dveří), stačí doplnit pouze koberec, který je identický s běžnými verzemi Clia a vůz uvést do civilního stavu.
Vůz jezdí dobře, 0-100 km/h za 7 sec, po úpravách podvozku sedí jako přilepený, výkon cca 160 koní (sání, výfuk...).

Cena 125 000 k jednání a domluvě.
Prosím psát e-mail, odpovím týž den, děkuji.

Informace

Status:
sleva.png

Způsob doručení: Osobní odběr
Stav položky: Dobrý stav

Kontakt

Filip Novák
Email:
Město: Praha 5
PSČ: 15000