Křest knihy Když Křeček prášil

Křest knihy Když Křeček prášil


Křest knihy o Ladislavu Křečkovi proběhne 1. července na Rally Bohemia 2010
Den, kdy světlo světa spatří unikátní životopisná kniha o jednom z našich nejúspěšnějších automobilových jezdců, se blíží.
„Domnívám se, že termín Rally Bohemia je zcela logický pro křest knihy o člověku, který se v blízkém okolí města automobilů narodil, pracoval v automobilce, dlouhou dobu si přál Rally Bohemia vyhrát a nakonec ji také vyhrál," uvedl autor knihy, Dan Porazil.

kdyzkeekprasil

Sdělil také, že pro čtenáře je připraveno celkem 280 stran kvalitního křídového papíru formátu A4, na kterých je zachycen především sportovní život Ladislava Křečka, doplněný o jedinečné fotografie z jeho bohaté kariéry. „Na knize se podílel i renomovaný britský novinář Martin Holmes, když poskytl na dvacet fotografií z let 1981 až 1990,“ prozradil dále autor knihy, který již v roce 2007 detailně zmapoval historii Rally Bohemia v knize Rally psaná srdcem.

Křest publikace s názvem Když Křeček prášil, jejíž cena byla stanovena na 450 Kč bez DPH, je naplánován na čtvrtek 1. července. Knihu bude možné zakoupit po dobu konání Rally Bohemia v servisním areálu nebo v místě startu soutěže. „Jsme potěšeni, že jsme se s autorem a hlavním hrdinou domluvili na společném křtu jejich díla právě v rámci letošního ročníku Rally Bohemia,“ uvedl Pavel Dušánek, předseda organizačního výboru Rally Bohemia a dodal: „V současné době připravujeme na čtvrtek 1. července rozsáhlý doprovodný program k nadcházejícímu sedmatřicátému ročníku Rally Bohemia. Křest knihy „Když Křeček prášil“ bude jedním z jeho hlavních bodů.“

Organizační tým RB 2010

Jan Koudelka, tiskový mluvčí XXXVII. RALLY BOHEMIA

e-mail: , web:www.rallybohemia.cz

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.