RALLYE ŠUMAVA KLATOVY už za pár dnů!!

Pech_-rampa45. Mogul rallye Šumava Klatovy je soutěž s dlouholetou tradicí pořádaný  klubem Pošumavský auto moto klub Klatovy v AČR. Soutěž bude jako druhý podnik v rámci Mezinárodního mistrovství v ČR.

Letos se bude konat od 16.-17. dubna 2010. Posádky budou odstartovány po slavnostním zahájením na náměstí Míru v Klatovech v pátek 16.dubna v 15:00.V dopoledních hodinách budou probíhat administrativní a technické přejímky v prostorách ARBO Janovice.

Pořadatelé nachystali 15 rychlostních zkoušek  (povrch: asfalt 100%) do 2 etap. První etapa, která bude probíhat v pátek bude obsahovat známý tradiční Klatovský okruh u Činova  a pak dále např. Koryta -Slatina, Černíkov a jiné. Konec první etapy by měl být přibližně okolo 21:10. Druhá etapa bude začínat v sobotu 17.dubna od 10:00 a cíl etapy je plánován na 18:00. Slavnostní vyhlášení bude probíhat opět na náměstí Míru v Klatovech.

 

Na tento podnik je přihlášeno 58 posádek včetně hlavních favoritů Václav Pech – Petr Uhel  s Mitsubishi Lancer Evo IX a taky pět soutěžících s vozy  S2000 Pavel Valoušek – Zdeněk Hrůza (Škoda Fabia S2000), Roman Kresta – Petr Gross (Peugeot 207 S2000), Jaromír Tarabus – Daniel Trunkát (Ford Fiesta S2000), Antonín Tlusťák – Jan Škaloud (Škoda Fabia S2000), Josef Peták – Benešová Alena (Peugeot 207 S2000). Myslím si, že když připočteme dalších 52 posádek, které jsem nejmenovala můžeme být jistí, že nás čeká opravdu napínavý souboj.

 

 Během rally bude taky odstartovaný XIX. HISTORIC VLTAVA RALLYE, která bude odstartovaná 16:35 na náměstí Míru v Klatovech.Tato soutěž bude obsahovat velice zajímavou podívanou už kvůli obsazení, které tvoří zástupci různých Evropských zemí a oficiálně je přihlášených 68 posádek.

Obě soutěže bude doprovázet výstava automobilů a příslušenství na Erbenovém náměstí v Klatovech. Výstava začíná už od 15. dubna.

 Více informací na oficiálních stránkách http://www.mogul-sumava-rallye.cz/ a taky na stránkách Pošumavském auto moto klubu http://www.pamk.cz/.

 Přeji Všem krásný motoristický zážitek a nezapomeňte, 16.duben se už blíží!!

Lenka

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.