RallyInzert slaví desáté narozeniny

 

V těchto dnech tomu bude už deset let, co byly spuštěny webové stránky RALLYINZERT. Chtěli bychom tímto poděkovat všem našim uživatelům, návštěvníkům a kamarádům za přízeň a za jejich čas,který si najdou, aby navšívilili tyto stránky a občas i přidají nějaké to video do naší videogalerie,nebo přispějí příspěvkem do fóra. Moc bychom chtěli také poděkovat našim fotografům , kteří nás zásobují perfektním materiálem do fotogalerie. Také bychom rádi poděkovali našim obchodním partnerům,díky kterým  Rallyinzert také funguje. S tím souvisí také reklamy na webu, které možná někoho obtěžují, ale díky občasnému kliknutí na ně, tyto stánky fungují,Takže mějte pro ně prosím pochopení :)

 

logo rallyinzert

 

A ještě pár čísel. K dnešnímu dni což je 19.11.2019  je na webu zaregistrováno 2151 uživatelů a inzerentů, bylo vloženo celkem 13 256 inzerátů  a celkový počet návštěv stránek od jejich spuštění je 6 117 129 a neustále narůstá.

RALLYINZERT v letech 2009 - 2011

Rallyinzert 2009 -2011

                                           

                                  RALLYINZERT v letech 2011 - 2015                                       

Rallyinzert 2011 2016

 

RALLYINZERT 2016 - současnost

Rallyinzert 2016 Doposud

 

Takže co říci na závěr ?  Snad vám všem ještě jednou poděkovat a těšit se z vaši přízně i do dalších let.

PS: Pokud byste měli zájem na Rallyinzertu publikovat svá fotografická díla, články, nebo byste měli zájem nějakým jiným způsobem s námi spolupracovat, nebo podpořit web, tak nás prosím kontaktujte přes kontaktní formulář.

S pozdravem a poděkováním Team Rallyinzertu

 

 

 

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.