Rally znovu pomáhá

Dětské oddělení Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi se ve čtvrtek 21. října stalo svědkem předání lékařského vybavení a dalšího zařízení pro nejmenší pacienty, které bylo zakoupeno z výtěžku prodeje nové knihy s názvem Žlutomodrá rally.   

autor Dan Porazil

autor knihy Dan Porazil

„Velmi mě těší, že se to podařilo v tak krátké době od srpnového křtu,“ řekl autor knihy, Dan Porazil, který již v roce 2013 zakoupil pro dětský JIP multifunkční lůžko. „Infuzní pumpu a lineární dávkovač, stejně jako i dva DVD přehrávače a televizi, si přála paní primářka Chrtková. Především díky partnerům projektu a čtenářům, kteří si knihu již zakoupili, mohu svůj slib  předání dodržet, a za to všem moc děkuju.“ Rally ve spojení s knihami umí pomáhat, a to je dobře!

Obě varianty knihy, limitovanou edici s devíti originálními podpisy vítězů Barum rally a šestisetstránkovou standardní edici, lze objednávat na webu www.peopleforrally.cz nebo v knihkupectvích Kanzelsberger ve Zlíně (Náměstí Míru 2/488) a Kroměříži (Vodní 61) a také v Mladé Boleslavi v obchodě Moniky Pospíšilové (9. května 695).

 

PFR media

foto: Jan Splídek

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.