TOYO FiestaCUP 2017 pojede 4x

   Celkem čtyři akce na třech okruzích absolvuje v sezoně 2017 seriál TOYO FiestaCUP. Okruhové závody pro jezdce bez licence se speciály Ford Fiesta 1.6R1 se objeví dvakrát na tratích Autodromu Most, jednou na Automotodromu Brno a jednou na Slovakiaringu. Seriál TOYO FiestaCUP bude součástí závodů Carbonia Cup a Slovenského okruhového poháru. A protože se na tratích v Brně a Slovakiaringu pojedou dokonce dvojzávody, absolvuje každý účastník celkem 6 závodů. Pro celkového vítěze je pak připravena zajímavá cena v hodnotě 25.000kč. Posadí se za volant speciálu Ford Fiesta 1,6Turbo s výkonem 246Ps a stane se součástí teamu, který se v říjnu účastní vytrvalostního závodu 10hodinovka LeBRNO !

FiestaCUP brno 2013

Seriál TOYO FiestaCUP 2017 je vypsán pro jezdce bez nutnosti vlastnit okruhovou licenci. Termínový kalendář je uveden níže. V průběhu jednoho dne absolvuje jezdce 2x 20min volného tréninku, 1x 20min kvalifikace a 2x závod s hromadným startem na 25min. Každý jezdec odjede šest samostatně bodovaných závodů. Součástí hodnocení závodu bude také kvalifikace, za kterou jezdci dostanou poloviční body oproti závodu. K dispozici je celkem pět shodných závodních speciálů, proto neváhejte a využijte tuto speciální šanci. Seriál TOYO FiestaCUP nabízí nejlevnější možnost okruhového závodění.

Kalendář TOYO Fiesta CUP 2017

9.4 Autodrom Most, 8.6 Slovakiaring, 12.7 Autodrom Most, 21.9. Automotodrom Brno

Technická specifikace FordFiesta 1.6R1 je kompletně na webu www.fiestacup.cz , zde jen základní informace. Fiesta R1 je speciál s motorem o obsahu 1598ccm, pohonem přední nápravy, s výkonem 140Ps a hmotností 895kg, převodovka QUAIFE 5 st.manuál, ráfky 16“, pneu TOYO R888/205*45R16“. Je postaven dle předpisů FIA /veškeré bezpečností prvky odpovídají homologaci .

 FiestaCup 2017 allcars

Pro všechny zájemce o start v tomto seriálu bude připraven na konec Března na Autodromu Most jeden testovací den se speciály Ford Fiesta 1.6R1. Zde může každý jezdec absolvovat pod vedením zkušených instruktorů prvotní přípravu na starty v závodech - technické školení, seznámení s pravidly seriálu a způsobem jízdy na závodní trati a samozřejmě praktické jízdy na trati autodromu /jízdy s instruktorem i samostatně/. Celkem zde za cenu 3.770Kč jezdec absolvuje cca 2hodinový program a minimálně 10 ostrých kol na Autodromu Most. Podmínky pronájmu a další technické informace Vám rádi zašleme. Pokud by jste se chtěli stát součástí seriálu TOYO FiestaCUP 2017 stačí kontaktovat promotéra ARTFordSPORT Plzeň na emailu: !

 

tisková informace

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.