Mika Häkkinen dorazí do Prahy, setká se i s fanoušky!

Už po čtyřicáté se fanoušci motoristického sportu dozvědí výsledky ankety Zlatý volant, vybírající nejlepší tuzemské automobilové jezdce uplynulé sezony. Exkluzivním hostem jubilejního Zlatého večera motoristického sportu, který se uskuteční ve čtvrtek 15. prosince od 19:30 hodin v Paláci Žofín na pražském Slovanském ostrově, bude dvojnásobný mistr světa F1 Mika Häkkinen.

mika häkkinen 1

Při této příležitosti uvolňuje pořadatelská agentura SPORT-PRESS do prodeje limitované množství padesáti GOLD vstupenek. „Stali jsme se hrdým partnerem galavečera, což ocení právě zájemci o GOLD vstupenky, které jsou totiž zajímavě cenově zvýhodněny,“ upřesnil generální ředitel společnosti AUTODROM MOST Jiří Volovecký.

mika häkkinen 2

Dalším bonusem je společný snímek s legendárním pilotem, pořízený profesionálním fotografem. „Propojení mezi úspěšným sportovcem, prestižní zavedenou anketou a naším okruhem funguje i proto, že Mika Häkkinen před lety mostecký autodrom osobně navštívil. Fanoušci by neměli váhat se zakoupením vstupenek. Na místě v den konání akce už totiž nebudou k dispozici,“ upozornil pan Volovecký.

zlatý volant 2

 

Podrobnější informace podá a objednávky přijímá Veronika Raková na telefonním čísle +420 702 143 084 nebo e-mailové adrese .

 

Tisková informace

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.