Triola cup a pořádný kopcování s Wars project 2016 …

O májový víkend se sešli piloti, mechanici, doprovody, kamarádi v zázemí obce Hradiště, které se nachází na pomezí s Německem pod Vejprty … Tento mezinárodní podnik opět přivítal jezdce z Německa, Ukrajiny … Moderátor Jiřík Kirchner plně vynahradil všechny vady na kráse a udělal nám z víkendu nádhernou show.

TZ Hradiště 52016 after

Sobotní začátek narušilo přeplnění depa závodními speciály a muselo se tak začít se zpožděním, posunutím startu, poté už vše probíhalo jak má. Celá sobota se obešla bez nehody.

Triola cup se rozešla ve spolupráci s celým původním teamem, který zajištoval trať a občerstvení. Nový team se rodil již od loňska a bylo pouze nutno přestřihnout pupeční šňůru. Po prvním tréninku došlo ke cvičné kontrole pozic simulací poruchy vozu, aby se vše již odehrávalo bez zaškobrtnutí. Což zbývající trénink i ostrá jízda potvrdilo. Špičkové vybavení a zkušenosti Kadaňských, Kláštereckých a RZ Jirkovských hasičů,byla zárukou dalšího zvýšení kvality úrovně aktivní bezpečnosti … Pro pasivní bezpečnost jsme nově vyzkoušeli bariéry, které se používají na okruzích. Po vyhodnocení se rozhodneme jestli používat bariéry ze sena či plastu.

Neděle proběhla dle harmonogramu bez jediné vady na kráse až na 3x havárie v ostrých jízdách a avizovaný konec v 15.30 se podařilo splnit bez zaváhaní.

Celý víkend byl ve znamení slavných osobností na našem podniku. Nejenže dorazil motorkářský gang Uruguay Cavallery a díky Petru Paškovi z RTT a.s. a díky tomu se realizoval dárek, svezení v závodním speciálu na uzavřené trati v jeho Subaru. A protože Petr po oba dny v rámci Triola cupu patřil k nejrychlejším jezdcům, tak se jednalo o parádní dárek, který si člen skupiny Kabát pořádně užil. Jiná káva byl Luky Langmajer , který díky Františku Andrysovi rovnou závodil a sbíral první zkušenosti na vrchařském podniku a poslední rozhodně nedojel. Vladimír Liška a Jiří Hruška s BMW byli ozdobou pravověrných zadokolařů a dávali si to kluci náramně. Další ikona, která k nám dorazila a znají ji všichni po celém světě, byl šéf Motorsport Simulator Petr Lisa se svojí hračkou. On a jeho vymazlený Caterhamem ukázali, že umí. Opel Racing team dorazil v plné síle a užíval si tento krásný slunný víkend. Jedinou „vadou“ na kráse bylo zmrtvýchvstání Paola Moscata v H5 s Golfem, který překvapil své soupeře a vyhrál svou skupinu, čímž zaskočil krále rachotu Jendu Blažka s jeho nádherným Oplem GT. Začíná to být zajímavé, jen tak dál páni závodníci . Technika zradila Karla Čermáka s motokárou a tak musel Míra Šišovský celý víkend makat nahoru sám ve skupině. Dieselový vrazi Matti a Turek byli furt černý od sazí . V neděli Matti Franc zjistil, že jeho Fabie už nepojede a Petr Valeš nabídl svému soupeři svoji techniku na střídání … Tomu já říkám FairPlay . Kluci máte mé uznání. Petr vyhrál a Matti díky pomoci bere body za 2.místo v Dieselech . Ostatní , které jsem neuvedl se můžete podívat na výsledky zde: http://www.triolacup.cz/clanky/vysledky-hradiste-rusova-7-8-5-2016_72/

 

TZ Hradiště 52016 after2

Ozzy a Domča – Empreza racing , úžasní lidé , kteří s Yevhenem Kozarem jsou ozdobou takových krásných dní a když k tomu přidají parádní techniku a jízdu, je vše dokonalé. Ozzyho zlepšení o 3s na 2:30.10 oproti loňsku jsou z říše snů. Jediný Petr Pašek a Jiří Hruška dokázali i když z uctivé vzdálenosti sekundovat. A to na oba tlačila Domča se svojí X, která je pořádnej parník. Chyběli ji desetinky aby oba matadory se silnými speciály pokořila. To jsou ty souboje, které nás baví, je jedno jestli jede jako host VIP a nebo Triolacký pravidelný účastník …

Během psaní této tiskovky mám potvrzený návrat Michaela Reicherta s BMW M3 drift na další podnik Boleboř – Svahová, který se koná ve dnech 4-5.6.2016. Můžete se svézt v Taxi jízdě a nebo díky hlavnímu partnerovi spol.INELSEV vysoutěžit svezení v tomto 850+hp monstru v rukou mistra.

Tak ještě rychle k Hradišti … Bylo nové zázemí, parkování (a stejně jsme se nevešli) pro mnoho z Vás a zejména nová hospůdka, kde se dělali samé dobrůtky, od pátka každý den do noci, zvykejte si a bude to ještě vymazlenější.

Fanoušci !!! Chcete triko s logem Triola cupu ? Tak si ho přijďte koupit třeba na Boleboř …

Jo a první body nasbíral v Triola Hankook Trophy 2016 : Radeeeeek Lenartovič s Ladou

V Boleboři se pro příchozí chystá soutěž o svezení v Octavii D WRC a Nissan GT-R …

Hlavní změna od závodu na Boleboři – Svahová :

Sobota :

2x trénink a 2x ostrá jízda (1xhorší se škrtá)

Neděle :

Bez změny : 1 trenink + 3x ostré jízdy (1xhorší se škrtá) tzn.sčítají se 2x jízdy

Těšíme se na Vás

Jiří Stránský - Wars project 2016

Pomocník pro dobrou věc …

 

Bez podpory by to nešlo a proto Díky :

BestCars4u, William art s.r.o., Hankookmotorsport

Ústeckému Kraji, Oldřichovi Bubeníčkovi za důvěru a podporu …

INELSEV, AUTOEXPRES LITVÍNOV,RTT, FA-KU Servis, KOVOOBRÁBĚNÍ Libor Vaněk, Triola, Nadoko,

Motorsport Simulator, Autodrom MOST, STEMAT, Global Pro a TRANSPO …

Shark Pictures, E-mostecko.cz, Dovrchu.cz, Motorsportrevue.cz, ceskeokruhy.cz, Rallyinzert.cz,

Celému realizačnímu teamu Trioly … Vy víte :-D

 

plakát

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.