TRIOLA cup 2016 vstupuje do nového ročníku …

Vážení závodníci, fanoušci a partneři

Dne 27.2.2016 proběhlo na Autodromu Most – Polygonu finální zaměření tratě pro první závod, trať bude 2500m asfalt vhodný i pro motokáry a formule

Za účasti všech složek které pomáhají utvářet Triola cup a několika závodníků proběhlo více jak dvouhodinové setkání v Malém Březně v budově SDH setkání, kde došlo k diskusi a doladění detailů nadcházejícího ročníku 2016.

Došlo k potvrzení všech termínů ze strany promotéra Triola cupu Františka Pišty, tak jak jsme je vypsali již v říjnu 2015 na další sezónu.

Nejdůležitějším bodem bylo rozhodnutí promotéra,které zajisté potěší Vás závodníky, kdy bylo rozhodnuto, že místo 7 závodů bude vypsáno 14 závodů. Tím se stává každý den samostatně závodní a bodovaný do celkového hodnocení.

Zachování jízd v počtu 4 jízdy každý den zůstávají a to zejména z důvodu dodržení počtu jízd za jakýchkoliv podmínek. Praxe z let minulých u jiných cupů toto ukazuje jako variantu, která uvolní časový prostor a zejména včasný odjezd po nedělním ukončení

Sobota: 3xtrénink a 1xzávodní jízda která bude vyhodnocena a zároveň bodována do celkového hodnocení. Kdy se počíta se startem závodní jízdy nejpozději ve 14.00. Tím se zvětší prostor pro případné doladění a opravy vašich závodních strojů a dojde také ke společenskému setkávání.

 Neděle : 1x trénink a 3xzávodní jízdy, kdy bude škrtnut jeden nejhorší výsledek.Start poslední jízdy by měl být ve 14.00 a vyhodnocení nejpozději v 16.30.

Bez změny zůstává startovné za oba dny 2600 Kč, kdy nebude možno startovat jen v jednom dni za sníženou sazbu jako je tomu u jiných cupů. Důvodem jsou vysoké náklady na zajištění bezpečnosti a organizaci závodů.Na rozdíl od jiných cupů , kterým je „jedno“ kolik vyberou. Triola cup vytváří pro bezpečnost Vás závodníků maximum, kdy se defacto organizací blížíme šampionátům na vysoké úrovni a proto věříme, že toto rozhodnutí oceníte.

Triola cup vstupuje do nové éry a tento newage 1.ročník nám všem ukáže jakým směrem se budeme ubírat. Je to na Vás závodnících a jste každý členem tohoto kolotoče , který svým jednáním utváříte. Víme, že se ne každénu zavděčíme, ale věříme, že jsme Vám v loňském roce ukázali, že i když to děláme JINAK, tak je to správný směr.

On line TV, Drift show, Truck Show + vysílání –

Díky partnerskému E-deníky.cz budeme živě vysílat závodění na TV!

V rámci technické a administartivní přejímky, budete mít možnost se rozhodnout pro svůj typ propagace a díky nabídce společnosti SHARK PICTURES s.r.o. si budete moci vybrat, jak budete chtít potěšit své partnery, sponzory či rodinné příslušníky -  nabídka pro jezdce Triola cupu pro sezonu 2016 ve třech úrovních:

- "základní" v hodnotě 500,- Kč: onboard video, fotografie

- "střední" v hodnotě 1000,- Kč: sestřih záběrů, fotografie

- "zaostřeno" v hodnotě 1500,- Kč: sestřih záběrů i z onboradu, fotografie - zaměřeno podrobněji a pouze na Vás (vůz/jezdec/tým)

Veškeré info, pravidla, kalendář 2016 na www.triolacup.cz

 

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.