Želechovická beseda se závodníky rally bude posledního února

Světová i evropská rallyová sezona již začala, a pozvolna se blíží i začátek sezony republikové. Proto je na čase oznámit termín besedy se závodníky rally, kterou pro Vás i letos připravuje občanské sdružení Rally Klub Paseky ve spolupráci s dlouholetými partnery AK Rallysport Brno o.s. a TJ Sokol Želechovice.

Předsezónní setkání jezdců, spolujezdců, pořadatelů a především fanoušků rally, nebo-li již VIII. ročník Besedy se závodníky rally, se bude konat v sobotu 28. 2. 2015 od 17 hodin v sokolovně v Želechovicích nad Dřevnicí u Zlína.

„Na akci jsou jako vždy srdečně zváni všichni fanoušci se zájmem dozvědět se novinky před letošní sezonou i zajímavosti z historie automobilových soutěží. Vzhledem k tomu, že české šampionáty letos prodělaly největší organizační změny za posledních patnáct let, tak jistě bude o čem diskutovat. Fanoušci zde mají jedinečnou příležitost pobavit se se svými oblíbenými jezdci, spolujezdci či pořadateli osobně,“ zve za pořádající Rally Klub Paseky hlavní organizátor Jaroslav Krajča, a dodává: „Jak se již stalo zvykem, určitě se dostaví jak jezdci z naší rallyové špičky, tak z rallyové historie, od kterých máme již přislíbenou účast.“

Pořadatelé by rádi uvítali i závodníky z Rallye Dakar, ale ohledně případného potvrzení jejich účasti budeme muset ještě počkat. Atmosféru želechovické besedy Vám může přiblížit videosestřih z loňského ročníku okomentovaný známým komentátorem a hostem besedy Vladimírem Dolejšem.

Odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=KBbwQuXym0c

Podrobnější informace Vám přineseme ještě ve zprávě před konáním vlastní besedy. Osvědčený formát akce však zůstane zachován. Fanoušci tedy mohou těšit kromě vlastní besedy se závodníky a dalšími hosty také na jízdy závodníků i fanoušků na rally-trenažeru, autogramiádu a bohatou tombolu o ceny s rally-tématikou.

Zajímavostí bude představení nedávno vyšlé nové knihy o rallye možnost položit dotazy jejímu autorovi. Moderování besedy se ujme osvědčená dvojice z minulých let Aleš Holakovský a Jan Vaškovič.

Za Rally Klub Paseky o.s., Aleš Holakovský

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.