Regulace diváků na rychlostních zkouškách Barumky

logoBarum2014
BARUM CZECH RALLY ZLÍN
každoročně navštěvují statisíce motoristických fanoušků z celé Evropy. Podobně jako řada světových motoristických podniků přistupují organizátoři soutěže i v letošním roce k výběru vstupu na rychlostních zkouškách a dalších místech. Tato finanční částka ze vstupného tvoří důležitou položku v rozpočtu zlínské rally. Visačky a lístky opravňují ke vstupu do prostorů vymezených pro diváky. Výběr vstupu bude organizován v areálu servisní zóny v Otrokovicích, kvalifikační RZ i shakedownu mezi Pohořelicemi a Komárovem i všech rychlostních zkouškách s výjimkou divácké Super RZ v ulicích Zlína (zde bude vybírán vstup pouze ve VIP zóně). Vedle páteční divácké noční erzety v ulicích krajského města nebude vybíráno vstupné na slavnostní start a cíl soutěže na zlínském náměstí před radnicí.

VSTUPNÉ:

Visačky a vstupenky opravňují jejich držitele ke vstupu do prostorů vymezených pro diváky – a to na technickou přejímku, na jednotlivé rychlostní zkoušky a umožňují přístup do servisu v otrokovickém areálu Continental Barum s.r.o. Tam letos nově proběhne rovněž technická přejímka naplánovaná na čtvrtek 28. srpna.

Pro zájemce jsou připraveny dva druhy vstupenek. Cena lístku pro JEDNORÁZOVÝ VSTUP na jednotlivé rychlostní zkoušky nebo do servisní zóny bude 90 Kč. K těmto lístkům budou v diváckých místech a parkovacích lokalitách vydávány ještě informační letáky. Jednorázové lístky budou k dostání na přístupových místech k RZ a jsou určeny zejména pro ty, kteří během rally navštíví dvě až tři rychlostní zkoušky. Dále jsou k dispozici visačky VOLNÝ VSTUP v ceně 250 Kč, které platí po dobu čtyř dní a diváci se díky nim mohou dostat do všech následujících diváckých prostorů:

Čtvrtek 28. srpna: technická přejímka (Otrokovice, areál Continental Barum s.r.o.)

Pátek 29. srpna: kvalifikační RZ, shakedown (Pohořelice), servisní zóna Otrokovice

Sobota 30. srpna: RZ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, servisní zóna Otrokovice

Neděle 31. srpna: RZ 10, 11, 12, 13, 14, 15, servisní zóna Otrokovice

Při pořízení visačky v ceně 250 Kč diváci nejenže ušetří, ale rovněž zrychlí přístup k rychlostní zkoušce, protože nebudou muset čekat u výběrčí služby na zaplacení. Visačky budou v prodeji na čerpacích stanicích v okolí trati rally od středy 20. srpna, kompletní seznam prodejních míst je k dispozici na oficiální internetové stránce www.czechrally.com.

VSTUP ZDARMA:

- děti do 10 let v doprovodu rodičů

- zdravotně postižení

 

 Roman ORDELT                        

 tiskový mluvčí

 Barum Czech Rally Zlín

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.