RTT racing team and friends on hill Bílina

Krušnohorský pohár - Bílina 11-12.4.2014 více jak 92 přihlášených vozů, Zacapa rozlitá v páteční podvečer po úspěšné administraci a technických přejímkách . . .

Příprava na sobotní mistrovský kopec proběhla i za přispění návštěvy mistrů Arazima a Patery, kteří dali k dobru pár vtípků a mouder :-D . . .

TZ 2014 bílina kopec

Tréninky začaly krátce po rozpravě a téměř 80 převzatých strojů se vydalo vstříc nedlouhému, ale velmi těžkému kopci vstříc . . .

RTT - Subaru Impreza WRC, Škoda Fabia S2000, Mitsubishi Lancer EVO FR – dali kopce v téměř stejných časech a bylo malinko znát nervozita – neudělat chybu, byl to první kopec a chtěli jsme zajet co nejlépe . . .

Petr s novou technikou nemohl najít správný rytmus a dle jeho slov byla jízda trhaná a nervózní. Ani druhý pilot na Mitsubishi Jirka nebyl spokojen se svojí jízdou a tak snad jen pilot Fabie S 2000 p. Fibich byl v poho :-D . . .

Druhý trénink proběhl v duchu zlepšení časů, ale pořadím jen Petr poskočil na bednu, což ho motivovalo před závodní jízdou . . .

TZ 2014 bílina kopec2

Počasí se zachovalo jarně a tak první ostrá na suchých , se odehrála od půlky kopce na vodě a druhá ostrá na mokrých, zas trať od půlky byla úplně suchá – takže po těchto jízdách jsme měli tzv. rozkoplý sandál a tím pádem se vše mělo rozhodnout v poslední ostré jízdě . . .

Ta se odehrála ve velkém nasazení : Petr zajel 1:10 což bylo supeerrr , po příletu do cíle i piloti Fabie 1:09 a Mitsubishi 1:08 byli spokojeni se svým časem . . .

V celkovém vyúčtování jsme si vybojovali konečné - 2. , 3. a 6. místo . . .

Příště ten tripl dáme :-D

Velké Díky mechanikům : Jenda Coperfield Mikšátko, Ruda Čechura, Jarda a Tom . . .

Vše za podpory našich hrdých partnerů:

RTT.cz, Autopodbořany.cz, RedBull, William art s.r.o., Qwert, Eqx.sk, APmotorsport, Sport 5, GripTv, Motormix, Rallyinzert.cz, Rallybazar.sk, Ceskeokruhy.cz, Restart, Autodílylitvínov.cz, Moet, Zacapa Ron, Piloxing, GP racing Shop, Kalmar. …

We supported : Ben Cristovao – Championship music . . .

Photo/Text : Wars project 2014 - Dan Sainz, Jiří Stránský

 

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.