Soutěž Ekomilku a “T&T“ RT o svezení v S2000 s Jaromírem Tarabusem

Konečně soutěž o svezení ve voze S2000, kde není třeba luštit žádné soutěžní otázky, a už vůbec není třeba spoléhat na štěstí v losování! Ještě nikdy to nebylo tak jednoduché! ;-)

Tarabus&Trunkát Rally team a společnost Ekomilk s.r.o. připravili dlouhodobou soutěž o svezení v soutěžním voze Škoda Fabia S2000 s Jaromírem Tarabusem a o spoustu týmového oblečení v celkové hodnotě více než 13 500 Kč!

Partner Tarabus&Trunkát Rally teamu, česká mlékárenská společnost Ekomilk, dodává na trh zdravý jogurtový nápoj KINDER LAND SURPRISE (www.ekomilk.cz/auta). Součástí každého balení nápoje je jedno z kolekce autíček.

tarabus Rally Pribram - 2012

Zadání je jednoduché: Vítězem se stává ten, kdo nasbírá co nejvíce těchto autíček z balení nápoje KINDER LAND SURPRISE (www.ekomilk.cz/auta) a doručí je poštou, nebo osobně, na následující adresu:
EKOMILK s.r.o.
marketingové oddělení
Příborská 818
738 37 FRÝDEK MÍSTEK
Na obal zásilky, prosíme, napište „Soutěž o svezení“. V zásilce na sebe též uveďte kontaktní údaje (telefon, email, město pobytu), abychom Vás mohli kontaktovat. Pokud si budete přát, zaslaná autíčka Vám po skončení soutěže zašleme zdarma nazpět, čili o svoji sbírku Vy nebo Vaše děti nepřijdete! (V tom případě nezapomeňte uvést zpáteční adresu).

Uzávěrka soutěže je v pátek 1. 8. 2014. Rozhodující pro zařazení do soutěže je datum na poštovním razítku na zásilce nebo datum osobního doručení (osobní doručení je možné pouze do konce pracovní doby).

Ceny obdrží 10 soutěžících, kteří nasbírají nejvíce autíček:

1. místo: Svezení v závodním voze Škoda Fabia S2000 jako spolujezdec druhého vicemistra Mezinárodního mistrovství České republiky v rally Jaromíra Tarabuse na uzavřené trati při testování před Barum Czech Rally Zlín v druhé polovině srpna + týmové oblečení.

2.-3. místo: Rodinná kolekce tří týmových triček T&T Racing (pánské, dámské, dětské - klikněte pro zobrazení detailních informací) v hodnotě 1694 Kč.

4.-5. místo: Týmová mikina T&T Racing (mikina BrucoRacer)
v hodnotě 1089 Kč.

6.-10. místo: Týmové tričko T&T Racing pánské (pánské nebo dámské nebo dětské) v hodnotě 605 Kč (dospělé) resp. 484 Kč (dětské).

11.-15. místo: Týmová kšiltovka T&T Racing (černá nebo zelená) v hodnotě 545 Kč.

Výsledky soutěže budou zveřejněny v termínu 7.-8. srpna 2014. Všichni výherci budou telefonicky kontaktováni.

Přehled prodejních míst, kde možné zakoupit jogurtový nápoj KINDER LAND SURPRISE (www.ekomilk.cz/auta).

V prodejní síti hypermarketů GLOBUS po celé republice. Na severní Moravě v obchodní síti prodejen OD TEMPO OPAVA (TUTY, JO, TERNO) Ve velkoobchodní sítí ČEPOS (Česká potravinářská obchodní) po celé republice.

Seznam prodejních míst jogurtového nápoje KINDER LAND SURPRISE se bude v průběhu soutěže postupně rozšiřovat, proto průběžně sledujte web společnosti Ekomilk s.r.o. (www.ekomilk.cz) a facebookový profil Ekomilku.

Případné dotazy ohledně soutěže můžete zasílat na .

Podmínky soutěže:

- Svezení ve voze závodním voze (tzn. vítěznou cenu soutěže) mohou absolvovat pouze osoby starší 12-ti let. Pokud by v soutěži vyhrála osoba mladší dvanácti let, může tuto výhru předat jiné osobě starší dvanácti let.
- Výherce mladší 18-ti let musí před svezením předložit písemný souhlas svého zákonného zástupce.
- Každý účastník soutěže souhlasí se zveřejněním svého jména, příjmení a města/obce bydliště (nikoliv adresy) v případě, že se stane výhercem, tzn. obsadí některé z prvních patnácti míst.
- Účastí v soutěži každý účastník deklaruje, že si není vědom žádné překážky ve svém zdravotním stavu, která by mu bránila v jízdě v závodním vozidle a je si vědom, že tato jízda může mít zvýšené nároky na jeho fyzickou kondici. Jízdu absolvuje na vlastní nebezpečí. Případný výherce hlavní ceny se může svezení v závodním voze vzdát ve prospěch jiné jím určené osoby nebo účastníků umístěných na dalších místech (druhém, posléze třetím, atp.). V takovém případě bude odměněn týmovým oblečením, stejně jako výherci na 2.-10. místě.
- Účastníkem soutěže se stává každý, kdo pošle na uvedenou adresu EKOMILK s.r.o., Příborská 818, 738 37, FRÝDEK MÍSTEK hračky autíček z balení jogurtového nápoje KINDER LAND SURSPRISE od společnosti Ekomilk s.r.o.
- Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z jejích organizátorů, to znamená členové nebo spolupracovníci Tarabus&Trunkát Rally teamu, zaměstnanci či představitelé společnosti Ekomilk s.r.o., ani jejich rodinní příslušníci.
- Organizátoři soutěže se zavazují, že nikomu neposkytnou žádnou informaci, která by mu mohla přinést výhodu oproti ostatním soutěžícím.
- V případě neočekávaného zásahu vyšší moci, která by zabránila svezení výherce při testování Tarabus&Trunkát Rally teamu před Barum Czech Rally Zlín (např. zrušení testu, technická závada na vozidle, zdravotní indispozice jezdce) bude s výhercem domluven náhradní termín, kdy bude svezení uskutečněno.

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.