Oficiální program Valašské rally v prodeji!

Pořadatel Valašské rally AutoMotoKlub Rallye Sport – Vsetín vydal při příležitosti letošního třiatřicátého ročníku této populární soutěže čtyřicetistránkový oficiální program, který si zakoupíte na čerpacích stanicích pohonných hmot ve Valašském Meziříčí a v okolí rally. Letošní valaška se uskuteční v termínu 4. – 5. dubna a otevírá sedmidílný seriál Timeseal Mistrovství České republiky ve sprintrally 2014, dále se započítává do Mistrovství České republiky v rally historických automobilů a vsetínský pořadatel vypsal rovněž Pohár pořadatele.

VR 2014 - PROGRAM - TITULKA

Záštitu nad letošním ročníkem valašky převzali Jan Hamáček - předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, MVDr. Stanislav Mišák – hejtman Zlínského kraje a Mgr. Petr Kořenek – poslanec Parlamentu České republiky. Proslovy a zdravice těchto představitelů si přečtete v úvodu tištěného programu. Nechybí ani časový program rally, důležitá místa, složení organizačního výboru, delegovaní činovníci, ředitelství rally a označení vozidel. Bezpečnosti při sledování rally je věnována celá strana. Pořadatelé důrazně žádají diváky, aby uposlechli všech pokynů a dbali na bezpečnost při sledování rally. Svým bezproblémovým chováním podél tratí rychlostních zkoušek přispějete k úspěšnému i hladkému průběhu samotného rallysprintu.

Fanoušek rallysportu najde v oficiálním programu nejen základní fakta o rally, ale především časový harmonogram, přehledné mapy rychlostních zkoušek s názvy Hukvaldy, Puntík a Přehrada, podrobný popis tří úseků rychlostních zkoušek a vytipovaná divácká místa včetně snímků z ptačí perspektivity.

V programu si dále přečtete ohlédnutí za loňským ročníkem v článku s názvem Vyhrál Martin Vlček na fabii WRC, regulaci diváků na rychlostních zkouškách a obsáhlý materiál o úspěšné kariéře automobilového soutěžního jezdce a motokáristy Jiřího Sedláře, která byla ukončena tragickou nehodou před pětadvacety lety. Právě letošní ročník valašky se jede jako Memoriál Jiřího Sedláře, pořadatelé plánují v sobotu 5. dubna pietní akt u pomníku této rallyové legendy. V programu, který zakoupíte za padesát korun, najdete i vložený seznam přihlášených posádek, který čítá celkem 117 soutěžících z pěti evropských států. Letošní ročník Valašské rally slibuje hodnotný motoristický podnik a kvalitní divácký zážitek.

Prodejní místa oficiálního programu Valašské rally 2014

ČS PHM SHELL Valašské Meziříčí

ČS PHM BENZINA „u skláren“ Valašské Meziříčí

ČS PHM LIMITOO Bystřička

ČS PHM Autoservis Vsetín – Bobrky

ČS PHM BENZINA Vsetín – Ohrada

ČS PMH BENZINA Slušovice

ČS PHM AGIP Zlín – Prštné

ČS PHM LXM Nový Jičín (u nájezdu na rychlostní komunikaci R48 /E462/ ve směru na Frýdek–Místek a Ostravu)

ČS PHM AB Oil Příbor (na Místecké ulici před křižovatkou na Hukvaldy)

ČS PHM ÖMV Kopřivnice

 

Ve Valašském Meziříčí dne 1. dubna 2014                 Roman ORDELT  

                                                                                              tiskové středisko

                                                                                         XXXIII. Valašská rally 2014

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.