Wars Project 2014 - Úspěch a oheň

 

Sobota 29.3.2014 byla pro team RTT, Autoexpres Litvínov a Autopodbořany.cz nejen procházkou růžovými sady . . .

Chef celého projektu Wars project 2014 při psaní této tiskové zprávy má obě nohy v ortézách a ruce v heřmánku, takže sobota byla fakt hustá . . .

A co vše se tedy událo?

foto kolaz TZ

Subaru Impreza WRC, Škoda Fabia S 2000 a Škoda Octavia KTCR EVO III šli do akce . . . EddaCup a Motorland Bělá . . . vše v jednom dni s minimem personálu, vše perfektně logisticky připravené, . . . Hořeli jsme nedočkavostí na první porovnáni s konkurencí . . .

Tréninky na autodromu ukázaly velkou sílu a rychlost strojů, kdy s časy 1:48 a 1:51 oba piloti mohli být spokojeni . . . Ovšem po ukončení druhého kola tréninkové jízdy z Vítkovo Octavie vyšlehly plameny a nastalo drama, které díky obětavosti několika jedinců neskončilo tragédií a za pomoci chladného přístupu nakonec nedošlo k fatálním škodám na technice . . . Díky šéfmechanikovi Jendovi Mikšátkovi, Pavlu Pupsovi, Petru Paškovi, kluků z Edda Cupu, šéfovi Autodromu a několika dalším pilotům kteří vyběhli z boxů s hasičáky se povedlo odvrátit Vítkovo rychlý konec sezóny . . . Pokud sem někoho opomněl, se omlouvám a velmi děkuji za pomoc Vám všem !!!!

Vzápětí nato přišel telefonát od Vládi Myslivce, který se učil ovládat S2000 , že při jednom výletu mimo trať, také hasil . . . bez následků, pouze chytla tráva na louce . . .

RTT team zůstal v boji proti přesile 160 strojů „sám“ , ale na druhou stranu s obrovskou podporou diváků, kamarádů, známých, přátel a zejména rodiny . . . Petr Pašek dokázal v prvním závodě , kdy po druhé jízdě opanoval dokonce 2. místo, získat 3. místo E+2000 a 5. absolutně ze všech strojů . . .

IMG 4412

Během přestávky dorazil Ben Cristovao s Lukášem Rychtaříkem . . . . . a stal se tak symbolem dalšího boje do 2. závodu pro RTT team . . . došlo i na malou slavnostní chvíli, kdy na Subaru Impreza WRC . . . bylo umístěno logo . . . championship music . . .

Petr Pašek nastoupil do druhého závodu v pohodě s perfektně fungujícím strojem . . . nutno podotknout, že Petr se s vozem učil a zvykal si na nové nastavení, grip a další vychytávky které se do vozu nainstalovaly . . . zvládl to perfecto a i ve druhém závodě udržel 3. místo před tvrdě dotírající konkurencí, takže se mohlo slavit, balit a jít na stupně vítězů . . . Gratulujeme Petře a jsme na tebe hrdí !!! Perfect Job !!!

Díky Edovi, Romanovi s Edda Cupu a za dodržení všech bezpečnostních procedur se Ben Cristovao a Lukáš Rychtařík úspěšně svezli po okruhu a okusili závodnický chlebíček . . .

Next race : 5.-6.4.2014 – místo Vítka, který má stroj u pana doktora na popáleninovém heveru, bude startovat Škoda Octavia DTM s pilotem – a to necháme jako překvapení . . . v rámci Carbonia Cupu a opět se sejdeme na mosteckém autodromu . . . Moc se na Vás těšíme přátelé . . .

Vše za podpory našich hrdých partnerů: RTT.cz, Autopodbořany.cz, RedBull, William art s.r.o., Qwert, Eqx.sk, APmotorsport, Sport 5, GripTv, Motormix, Rallyinzert.cz, Rallybazar.sk, Ceskeokruhy.cz, Restart, Autodílylitvínov.cz, Moet, Zacapa Ron, Piloxing, GP racing Shop, Kalmar …

We supported : Ben Cristovao – Championship music . . .

Photo/Text :Wars - Dan Sainz,Jiří Stránský

 

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.