Televizní MotorMIX na začátek jara

MotorMiX logo
Televizní MotorMIX ve svém šestém letošním dílu přináší tradičně reportáže z různých motoristických disciplín. Obsah druhého březnového dílu je následující, přičemž pořad je ke snadnému stažení k dispozici na internetu. Stačí kliknout.

V aktuálním dílu MotorMIXu se stručně zmíníme o zrušení Lužické rallye, kterou pak aktuálně nahradila Krkonošská rallye, i o motokárových závodech pro širokou veřejnost, které budou na Masarykově okruhu probíhat již brzy a až do letního vrcholu sezóny – české MotoGP. Právě při této příležitosti pak nový seriál vyvrcholí závodem s několika závodníky MotoGP, mimo jiné s Karly Hanikou a Abrahamem. Dále zmíníme i šampionát SSC, který letos zavítá také na okruh do Brna. Mimo jiné se ohlížíme také za Epilogem 2013 a to i s řadou rozhovorů se závodníky několika různých týmů,“ upřesňuje Pavel Jelínek, šéfredaktor pořadu.

Novinkou je nyní také pořadatelský počin v podobě 3. ročníku MotorMIX Profisim setkání závodníků, když tato akce se uskuteční již tento čtvrtek. Jedná se o přátelské setkání se závodníky různých disciplín z Brna i z Moravy jednak mezi sebou, ale také s  novináři s kladným vztahem k motoristickému sportu. Součástí akce pak bude i svezení na závodním trenažéru a závod na různých tratích.

„Pokud jde o připravovaný díl MotorMIXu, nahlédneme v něm na Autosalon do Ženevy i na nejvýznamnější akce v Nové Pace v letošním roce, když tradičním vrcholem sezónu bude závod ME v autokrosu. Rychle se blíží rovněž úvodní závod mistrovství republiky v trucktrialu, který se uskuteční tradičně v bývalém vojenském prostoru v Milovicích.

Nahlédneme na víkendovou Classic show v Brně pro fandy veteránů a také zavzpomínáme na čtyři roky působení truckerského týmu MKR technology v okruhovém evropském šampionátu trucků. Na závěr si ještě připomeneme okruhový Epilog 2013 a to několika dalšími rozhovory,“ doplňuje Pavel Jelínek.

Březnové díly jsou ke stažení ZDE

http://www.motormix.cz/video/motormix14_brezen02.wmv   

http://www.motormix.cz/video/motormix14_brezen01.wmv

 

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.