Regulace diváků na rychlostních zkouškách valašky

Pořadatelé Valašské rally, úvodního podniku sedmidílného seriálu Timeseal Mistrovství České republiky ve sprintrally 2014 přistoupili k výběru vstupného na rychlostních zkouškách a do servisní zóny. K uvedenému rozhodnutí přispěly stále se zvyšující náklady na pořádání automobilové soutěže. Pořadatel z AutoMotoKlubu Rallye Sport – Vsetín určil přijatelnou výši vstupného pro diváky a zároveň věří, že fandové tento krok přijmou s pochopením.

valaska zdrahala

Výběr vstupu bude organizován v areálu servisní zóny ve Valašském Meziříčí a na třech úsecích rychlostních zkoušek s názvy Hukvaldy, Puntík a Přehrada. Servisní areál bude umístěn po celou dobu rally v prostorách areálu Pily Křižan na Nádražní ulici ve Valašském Meziříčí.

VSTUPNÉ: Cena lístku tzv. VSTUPENKA bude 30,- Kč na jednotlivé rychlostní zkoušky nebo do servisní zóny. Jedna vstupenka bude platit na jeden průjezd jedním úsekem rychlostní zkoušky a pro celodenní vstup do servisního areálu Valašské rally. Díky vstupenky se můžete dostat do všech následujících diváckých prostorů:

Sobota 5. dubna 2014:

RZ 1, 3 HUKVALDY (Větřkovice – Větřkovice)

RZ 2, 4 PUNTÍK (Štramberk – Nový Jičín-Žilina)

RZ 5, 6 PŘEHRADA (Malá Bystřice – Valašská Bystřice)

Servis A, B – servisní areál Pila Křižan ve Valašském Meziříčí, Nádražní ulice

„Lístky opravňují ke vstupu do prostorů vymezených pro diváky na jednotlivých rychlostních zkouškách a umožňují vstup do servisního areálu. Start a cíl soutěže na valašskomeziříčském náměstí bude pro diváky zdarma. Vstup zdarma mají rovněž děti do 12 let v doprovodu rodičů na každou rychlostní zkoušku a tělesně postižení občané,“ upřesnil Miroslav Hošák, předseda organizačního výboru a ředitel Valašské rally.

 

 

Ve Valašském Meziříčí dne 26. března 2014                    Roman ORDELT  

                                                                                         tiskové středisko

                                                                                        XXXIII. Valašská rally 2014

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.