Televizní MotorMIX - Boucles de Spa Legend, Lotyšská rallye atd...

Televizní MotorMIX ve svém dalším - pátém letošním dílu - přináší tradičně reportáže z různých motoristických disciplín a i tentokrát se hned několikrát podívá i do zahraničí. Obsah prvního březnového dílu je následující, přičemž pořad je ke snadnému stažení k dispozici na internetu.

 1

"V tomto dílu se jako jediná tuzemská televize exkluzivně věnujeme, jak by zdůraznili zástupci různých jiných nejmenovaných televizí a médií....., belgické Rallye Boucles de Spa Legend. Což je závod, kterého se zúčastnily na dvě stovky různých závodních vozů z minulosti a také mnoho slavných jezdců, mimo jiné i třeba navigátor Daniel Elena, mnohonásobný mistr světa v rallye. Navíc mnoho pěkných fotek ze stejné akce najdou zájemci i na internetovém portálu www.motormix.cz . Zmíníme také další zahraniční akci, nedávnou Lotyšskou rallye s důrazem na české posádky a jejich výsledky. Vrátíme se také k lednovému Dakaru s novinkami z ostravského týmu Bonver Dakar project, který staví další Tatru Jamal.

 4

Ve druhé půlce pořadu pak přinášíme zajímavost, že v nadcházejícím MS v ralllyecrossu budou závodníci jezdit na české palivo, ale také reportáž o tom, že letní Silk Way rallye bude delší, než byly předchozí ročníky.V neposlední řadě zmíníme podzimní Rallye Panamerica,kam se chystá čtveřice českých posádek se zajímavými závodními vozy,blížící se Rallye Český Krumlov i Rallye Hustopeče, ale také květnový závod FMX motocrossu, který se uskuteční opět v Brně", vypočítává obsah šefredaktor pořadu Pavel Jelínek.

5

„V příštím nyní již připraveném dílu se zmíníme o zrušení Lužické rallye i o motokárových závodech pro veřejnost, které budou na Masarykově okruhu probíhat až do letního vrcholu sezóny – české MotoGP, kdy vyvrcholí závodem s několika závodníky MotoGP. Fanoušky veteránů pak pozveme na Classic show v Brně, která se uskuteční zhruba za týden, a zmíníme i šampionát SSC, který letos zavítá také na okruh do Brna.Mimo jiné se ohlédneme také za Epilogem 2013 a to i s řadou rozhovorů,“ doplňuje Pavel Jelínek.

Březnový díl je ke stažení ZDE http://www.motormix.cz/video/motormix14_brezen01.wmv

Více k TV MotorMIX a možnost stažení posledních dílů ZDE : http://www.motormix.cz/tv-motormix

TV MotorMIX na obrazovkách

 

MotorMIX je vysílán celostátně na satelitu ASTRA a to v rámci kanálu Regionální televize. Ta vysílá na satelitu Astra 3B na frekvenci 12 168 MHz, polarizace Vertikální, SR 27500, FEC 3/4, norma DVB-S, kódování žádné (FTA). Dále je RTV možné naladit v Regionálním MUX Praha, České Budějovice, Plzeň, Liberec, Jablonec nad Nisou, Příbram a ve většině velkých kabelových operátorů vč. UPC. Kanál lze naladit také na Youtube live. Na satelitu a ve vysílání RTV je půlhodinový pořad vždy rozdělen na patnáctiminutové díly,které jsou vysílány vždy o víkendu.

Dále je MotorMIX vysílán na v lokálních televizních sítích KTV v Jeseníku, či Fonka TV v Příbrami

 

 

Tisková informace MotorMIX

 

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.