Setkání jezdců Poháru ČR v rally

Ve dnech 12 - 13.10. 2013 se uskutečniklo první setkání jezdců Poháru ČR v rally v malebném prostředí Krkonoš. Ne neznámé prostředí, něbot se řadu let v této oblasti jezdilo rally Krkonoše. Akce byla plánována již před 2 měsíci se snahou setkání jezdců, jejich vzájemné seznámení, výměny názorů a hlavně stmelení. Bohužel, díky tragické události několik dnů před touto akcí byla i v rámci setkání jezdců Poháru ČR v rally a pozvaných přátel zabezpečující hladké průjezdy jednotlivými rychlostními zkouškami uctěna památka Honzíka Jinderleho jun a všech, kteří zahynuli u koníčku, který milovali.
Sobotní ráno znamenalo postupné najíždění přihlášených posádek do rodinného penzionu NA ZVONIČCE v katastru Dolní Lysečiny. Jako jeden z pořadatelů jsem věděl do předu, jaké krásné místo a vynikající lidé z penzionku na účastníky setkání čeká. Po postupném najíždění kolegů bylo nádherné sledovat, jak jsou ohromeneni krásným okolím penzionku, vřelým přijetím majitele penzionu a nádherným rodinným prostředím a atmosférou penzionu NA ZVONIČCE.

11 - setkani poharistu - 2013

Další foto z akce ZDE

V průběhu setkání bylo možné diskutovat o všem, co náš koníček jménem rally pro všechny znamená a došlo i prezentacím posádek a líčení zkušeností ze závodů zejména roku 2013.
Byla možnost i prokonzultovat názory, jakým směrem se má ubírat skupina jezdců Poháru ČR.

Jak zhodnotit první setkání jezdců?
Každopádně podle reakcí účastníků nadšenost a spokojenost. Přestože vzhledem k rodinným důvodům nemohl přijet Robert Kořistka a Petr Šimurda věřím, že se to příště povede. Myslím si, že ti, co nepřijeli mají čeho litovat a mají možnost popřemýšlet, zda-li se dalšího ročníku nezúčastnit. Osobně, kdybych se této akce nezúčastnil, byla by to po dlouhé době chyba, které bych osobně litoval.
Zároveň chci vyjádřit velké poděkování všem, kteří přijeli. Chci extra poděkovat klukům Jardovi Šopíkovi a Martin Ziglerovi, že i přes velkou vzdálenost se na místo stekání dostavili. Také chci poděkovat celému personálu rodinného penzionu Penzion Zvonička Jiří Hladík za bezvadnou obsluhu, vynikající přípravu jídla a suprovou atmosféru. Osobně mohu říci , že po dlouhé době jsem byl velmi sppokojen s kvalitou jídla, obsluhou a atmosférou.

Vážení přátelé bylo mi ctí, strávit s Vámi všemi krásný víkend. Pavel Vrba

 

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.