Jest dokonáno kopcaři - RTT.cz racehill team a Wars pilot team

Naskočil v polovině sezóny a dokázal nemožné . . . Petr Pašek a jeho superrychlé Subaru Sti , které byl nucen na poslední dva závody vyměnit za Mitsubishi Lancer Evo a během učení dokázal vyhrát závěrečný boj na skvělém dvojzávodě v Bílině v rámci KP 2013 . . . A získat 3.místo v hodnocení E2/C absolutně . . .

1234050 308794475930304 1815168917 n

Letošní sezóna nám ukázala jakým směrem se bude ubírat příští rok a věřme , že Krušnohorský pohár 2014 díky svým letošním ambicím bude cupem hodný naší účasti :-D . Oba dny kdy piloti startovali na jednom voze Mitsubishi Lancer Evo VIII byl krásnou ukázkou soubojů, taktizování a hlavně fantastické kamarádské a přátelské atmosféry . . . V sobotu piloti získali double, kdy Strána vyhrál jak ve skupině, tak i absolutně a Petr byl 2.absolutně i ve sk. V neděli byl tím zaslouženě štastnějším Petr Pašek, kdy po chybě pilota Stráni, který v závěrečné jízdě svezl hlavního muže Safety Caru, v závěrečné pasáži špatně pracoval z převodovkou a z obavy nepokazit závěrečnou jízdu svému parťákovi poškozením techniky svou jízdu razantně zklidnil, čímž pokazil svou jízdu. Dal možnost teamu úspěšně zakončit jízdu doublérovi na voze, který potvrdil svůj zlepšující se styl a zaslouženě vyhrál . . . Z čehož oba jezdci a celý skvělý team, rodina, přátelé a kamarádi měli,mají a dlouho mít budou obrovskou radost a těšíme se na velkou párty, kterou bude zajisté letošní vyhlášení KP 2013 . . . Coming soon :-D 2014

Blance a Olče díky za výborné gulášky,Rudovi a Ludkovi za mechanikování, Vládikovi za perfektní coaching, Jendovi Coperfieldovi Mikšátko za přípravu vozu . . .

Photo/Text :Wars - Jiří Stránský

 

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.