Lahůdka na konec sezony -na brněnský Epilog nasadí tým KT Motorsport nový vůz Saleen S7-R !!!

Brněnský KT Motorsport, známý především svými rychlými Lotusy, nachystal pro svoje fanoušky novépřekvapení.Přesto, že se v dílnách KT Motorsport již ladí a testuje Lotus Evora se čtyřlitrovým osmiválcem aúžasné sexy křivky dostává i nový model Lotusu Exige s třiapůllitrovým šestiválcem, přibyl vgarážích KT Motorsport exponát z nejvyšší třídy sportovníchvozů  –  Saleen  S7-R  GT1.  

obrazek 2

Tento americký unikát se sedmilitrovým motorem V8 se naposledy ukázal na brněnském okruhu při Jarní ceněBrna v r.2011, kdy duo Fried - Kubas vyhrálo rozdílem třídy  vytrvalostní závod a oba mladíci zajeli shodně čas pár desetin přes1:56 sekundy na kolo.

Nasazení Saleenu S7-R bylo původně v plánu až na sezónu 2014, ale pomnoha jednáních bylo rozhodnuto, že se představí fanouškům již tentovíkend při vytrvalostním 6ti hodinovém závodu - Epilog 2013.

obrazek 3 1

V sezóně2014 by měl tento vůz startovat ve sprintech Mistrovství zóny střední Evropy iMezinárodního mistrovství ČR. Jezdecké obsazení zatím majitel týmuTomáš Kusý neoznámil, ale prozradil, že pokud dopadnou dobře jednáníohledně posádky pro vytrvalostní závody, mají se fanoušcina co těšit.

 

Tisková informace KT motorposrt

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.