KP Hradiště hillclimb - Fantastic Job !!! RTT.cz a Autopodborany.cz

Předposlední zastávka dynamicky se rozjíždějícího podniku Krušnohorský Pohár pod vedením Vládi Krejčího, bylo Hradiště v kopcích pod Vejprty na rozhraní dvou krajů. Svojí délkou 3,1 km je téměř ideální s fantastickým povrchem. Po úvodním rychlém úseku je trať spíše technická. Sobota 14.9.2013 teplota atakující 20st, jasno a 60 vozů na startu . . .

Image 001

Petr Pašek RTT.cz s Myší EVO VIII Autopodbořany.cz a pilot Wars Stránský díky obrovské podpoře Auto Myslivec Podbořany. Rozložili své unavené kosti a mozky v dlouhém depu na Hradišti . . . Pátek se nesl v duchu naší tradice „Dr.Zacapa party“, proložené návštěvou Kadaně s výbornou večeří v pizzerii u Svaté brány . . . Petr se těšil na start s Myšákem, který prošel ECU vylepšovací kůrou u RRR.cz a Stránský spekuloval, jak si poradí s novými kopcovými Avony v nejměkkčí směsi . . . A Vládík Myslivců drtil v kapse fakturu za prodej Myšáka a nevěděl komu jí má vrazit do ruky . . . :-D

Sobota po rozpravě a v 9.00 začaly tréninky , ty skončili tentokrát později, protože bylo několik nehod, které všechny skončily bez zranění.Jen technika byla na odpis . . . V závodě, už to byly závady jen na technice a ne na karoseriich :-D . . . Petr s Jirkou se v jednotlivých jízdách střídali a zlepšovali. Teda Petr zlepšoval a Jirka to ve druhé jízdě hodně pokazil a propadl se až na 5.místo, Petr si držel 3.příčku.

Takže bitva jak jinak se rozhodovala v poslední jízdě. Plná koncentrace 3 .. 2 ..1 … start a a a a a a a YES !!! YES !!! Oba piloti na Myšákovi dokázali zajet téměř shodný a absolutně nejrychlejší čas celého závodu . . . U timingu jsme museli počkat ještě na soupeře, ale ty se už nedokázali zrychlit . . . Stránský zvítězil absolutně a Petr překrásné 3.místo, takže Double . . . YES !!! Obrovská radost a nadšení !!! Petr dokázal na technice jemu neznámé zajet téměř stejně jako Stránský a z toho máme v teamu největší radost !!! :-D

So beautiful, rich and fast . . . Fantastic Job and funny with friends . . .
Special thanks : RTT.cz, Rudovi, Autopodborany.cz, Blanička bee cakes, William art s.r.o., Vládíkovi Myslivcovi a Luďkovi za fatrssupports :-D, Jardovi za přivezení helmy,rukavic a kukly :-D . . .

Photo/Text :Wars - Jiří Stránský + EmiR

 

 

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.