AP motosport Litvínov – tradice a spolehlivost

Ing.Václav Arazim – Julda Gál a neodmyslitelný „Pípa“ Zdeněk Pipota , to je více jak 30let spojení, které se může již zapsat zlatým písmem do historie rallye . . . úspěchy, spolehlivost a nadšení je v tomto teamu neskutečné. To že klukům táhne již na 6tou dekádu, je blbost řekli by Vám všem . . .

TZ AP 2013-1

Je zbytečné tady psát, že kdyby byli sponzoři ... tak bych tu psal dnes asi o dalším úspěchu Prcka s Juldou,ale doba je jiná :-D

AP motosport - je také dílna, ryze motorsportácká a lidi, kteří ví co chtějí, si krom rady,dobré kávy a občasných dobrůtek ke kávě o 16 hod. nechávají své závodní,cestovní sportáky opečovávat v rukou již zmiňovaného Pípy, Coperfielda – Jan Mikšátko a mladého Pípy, který je jedným z mechaniků Martina Prokopa v MS WRC a to vše pod „dohledem“ velezkušeného Ing.Arazima . Šikovnost,invence a neskutečná pečlivost je v posledních letech spojena se stavbou dvou závodních Sierrek – Káňa a Navrátil, které můžete vídat na tratích . To je pro každého, kdo alespoň ví a ctí historii rallye pořádný fajnšmekrštick . . . Václav a jeho team nespí a i v době nelehké jsou stále technicky na špici.Je to možno vidět na jejich vozech Mitsubishi Lancer EVO IX v rukou Mirka Jakeše . . . kdy s vozem, který po příchodu S2000, vozů WRC a kruh uzavírá R5 specifikace se vzhledem k specifikaci zdá již těžko konkurenceschopným. Krom umění pilota, je důležitá spolehlivost, to je úkol v dnešní době nelehký a zde AP motosport ukazuje dlouhý nos konkurentům. V rukách AP motosport je i další vůz, mistrovský který je Vencovo a ten odpočíval do chvíle, než se s ním letos na Matrixu svezl Zdeněk Pokorný, který si odskočil od svého dlouholetého partnera. Krom jeho spokojenosti, zde ukazatel spolehlivosti vyletěl opět na 100%. Dalším komu se AP motorsport stará o vozidlo je EVO VIII Vládi Myslivce, který po dlouhé odmlce, několika úspěchů na kopcích s tímto vozem, slušně zajel na Matrixu a vůz v plné kondici je připraven na další zápolení. Je zde další řada jezdců o které pečují ruce v AP motosport v Litvínově .

TZ AP 2013-2

Takže jak jsem již psal - káva o 16 hod. a i vy můžete být součástí AP motosport Litvínov – teamu,party super skvělých lidí . . .

www.apmotorsport.cz – stránky se budou v blízké době aktualizovat,ale vše důležité tam najdete.

Text :Wars - Jiří Stránský

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.