Dlouhý závodní víkend pro Wars, Autoexpres Litvínov , RTT a Autopodborany.cz

Tímto si Vás dovoluji pozvat na závod do vrchu a autodrom . . . Již od dnešního dne 23.8.2013 do úterního odpoledne čeká náš team, pět jezdců a 4 vozy náročná klání . . . Vrchy – Dlouhá Louka –Podkrušnohoří 23 – 25.8.2013 – 5000m velmi náročné trati s technickou a dvěma velmi rychlými pasážemi, kdy vozy dosahují rychlosti přes 200km/h, přihlášeno přes 60 jezdců . . to je úkol pro Subaru a jezdce Petra Paška a druhá dvojice, která se bude rvát o body je Myslivec z Autopodborany.cz a moje maličkost Pilot Stráňa na osvědčeném rallyovém N Mitsubishi EVO VIII. Už sem zhubnul, tak snad to bude znát na časech :-D

14062013646

V neděli se přemístí část teamu se svými vozy Škoda na Mostecký autodrom, kde bude probíhat boj v rámci EMACC 2013. Přihlášeno přes 85 jezdců. Netradičně v pondělí 26.8.2013 sprintovým závodem a 27.8.2013 vytrvalák a new race sprint 1lap. Zde bude bojovat s Octavii KTCR II Vítek Smejkal a opět moje maličkost na Octavii II DTM.

2013-08-13-360

V AP motosport Litvínov Subaru RTT, prošlo důkladnou kontrolou, změnou nastavení podvozku, nový velký vodní chladič. Krátký test potvrdil připravenost vozu. Mitsubishi Lancer EVO VIII je po kompletní repasi u AP motosport. Wars Most důkladně připravil obě Embéčka na Autodrom a krátký test zejména u Octavie KTCR II potvrdil radikální zrychlení .

Přátelé, fanoušci a všichni co si najdete chvilku, rádi Vás uvidíme na Dlouhé Louce u Litvínova tento víkend a pokračujeme až do úterý na Mosteckém autodromu . . . máme pro každého z Vás malý dárek . . . A pamatujte , bezpečnost především !!!

Photo/Text :Wars - Jiří Stránský

 

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.