Rallye Legend Liberec startuje již za měsíc

Start druhého ročníku rallye historických vozů v Liberci se nazadržitelně blíží a tak i přípravy vrcholí. Tratě jsou schváleny, bezpečnotní plány vytvořeny. Práce na itineráři a časovém harmonogramu se také blíží k závěru, takže vše bude včas připraveno.

logo legend liberec 2013

U našeho partnera OC Plaza Liberec byla toto pondělí otevřena prodejní výstava velkoplošných fotografií Martina Trdly z evropských soutěží historiků, tak jak je zaznamenal svým fotoaparátem. K shlédnutí bude až do 15.9. Pokud se vám některá fotografie zalíbí tak, že si ji zakoupíte, přispějete tak do fondu RLL for Kids, který hned po závodě nakoupí nové hračky do tří rekonstruovaných dětských školek na trati letošní Rallye Legend Liberec. Fotky si můžete prohlédnout také na našem facebookovém profilu.

Pro fanoušky jsme připravili edici triček Rallye Legend Liberec v černé a tyrkysové barvě, které si můžete zakoupit spolu s dalšími drobnostmi v e-shopu na webu Rallye Liberec. Všechny věci budou samozřejmě k dostání i na startu soutěže a v infocentru OC Plaza.

audi

Pro licencované jezdce jsme po dohodě s národní autoritou připravili závod „o pohár pořadatele“ mimo oficiální pořadí. Více informací k tomuto bodu poskytnou Josef Král 603 975 081 nebo Michal Rejchrt 725 591 982.

škoda

Tradičně probíhá losování mezi přihlášenými posádkami o startovné zdarma. Dosavadními vítězi jsou  Jaromír Zajíc a Jaroslav Knap. Posádkám připomínáme, že poslední kolo losování se uskuteční 3.9. kdy je uzávěrka přihlášek. Pokud si také chcete odvést z letošního závodu svoji účastnickou plaketu, uhraďte startovné do této uzávěrky přihlášek. Jen pro tyto posádky je pak možno z technických důvodů připravit účastnické plakety.

 

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.