Soutěž ZLÍN FILM FESTIVALU a “ T&T“ RT o svezení v S2000

Chceš si vyzkoušet testovací rychlostní zkoušku Barum Czech Rally Zlín jako spolujezdec jednoho z nejlepších českých závodních týmů?
Zlínský filmový festival a Tarabus&Trunkát rally team připravili u příležitosti i blížícího se vrcholu české soutěžácké sezóny velkou soutěž o svezení v závodním voze při shakedownu Barum Czech Rally Zlín v pátek  30.8. 2013.

Nejdůležitějšími a nejvýznamnějšími akcemi, pořádanými každoročně ve Zlínském kraji, jsou Barum Czech Rally Zlín a ZLÍN FILM FESTIVAL.
Soutěžní otázka: Která z těchto dvou akcí je starší?

Odpovědi posílejte spolu se svými kontaktními údaji SMSkou na číslo +420 725 045 856 nebo emailem na do 25. 8. 2013.
Správné odpovědi budou slosovány. Vítěz se sveze v závodním voze Škoda Fabia S2000 jako spolujezdec druhého vicemistra Mezinárodního mistrovství České republiky v rally Jaromíra Tarabuse na shakedownu Barum rally v pátek 30. 8. 2013!

tarabus kopna 2013

Podmínky soutěže:
-Soutěže se mohou účastnit pouze osoby starší 18 let.
- Každý účastník soutěže souhlasí se zveřejněním svého jména a místa bydliště (nikoliv adresy) v případě, že se stane výhercem, nebo náhradníkem.
- Účastníkem soutěže se stává každý, kdo pošle na uvedenou emailovou holako(zavináč)seznam.cz adresu odpovědi na soutěžní otázky.
- Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z jejích organizátorů ani jejich rodinní příslušníci. Organizátor se také zavazuje, že nikomu nedopomůže ke správným odpovědím, aby nikomu nevznikla výhoda oproti ostatním účastníkům soutěže.
- Účastí v soutěži každý účastník deklaruje, že si není vědom žádné překážky ve svém zdravotním stavu, která by mu bránila v jízdě v závodním vozidle a je si vědom, že tato jízda může mít zvýšené nároky na jeho fyzickou kondici. Jízdu absolvuje na vlastní nebezpečí.
- V případě neočekávaného zásahu vyšší moci, která by zabránila svezení výherce při shakedownu Barum rally Zlín (např. zrušení shakedownu, technická závada na vozidle, zdravotní indispozice jezdce) bude s výhercem domluven náhradní termín, kdy bude svezení uskutečněno.

 

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.