Rally Orlické Hory je za dveřmi

 

ÍPRAVY NA TUTO MIMOŘÁDNOU AKCI JSOU V PLNÉM PROUDU A STARTOVNÍ LISTINU PLNÍ PRVNÍ POSÁDKY, KTERÉ ZAHÁJÍ SEZÓNU 2013. V ČEM BUDE LETOŠNÍ ROČNÍK JINÝ A ZAJÍMAVĚJŠÍ NEŽ PŘEDCHOZÍ?

rally-oh

III.ročník Pewag Rally Orlické hory s novým generálním partnerem chystá rozšířený doprovodný program. V letošním roce bude pořadatelským městem 3. ročníku Pewag Rally Orlické hory město Opočno. Nejen pro závodníky, ale hlavně pro širokou veřejnost bude připraven obsáhlý program. Díky skvělé podpoře města Opočno budou návštěvníci a nadšenci závodních vozů moci sledovat slavnostní zahájení přímo na malebném náměstí. Naplánováno je na 26. 4. 2013 v odpoledních hodinách.

rally orlické hory

Na téma bezpečnosti silničního provozu proběhne například ukázka práce profesionálních hasičů při vyprošťování osob z havarovaného vozidla a také bude příležitost  prohlédnout  si vůz záchranné služby. Během pátečního odpoledne bude možné zakoupit lístky na večerní koncert, nechat si od jezdců podepsat tričko, pozvánku či program, získat dárky od partnerů či si prohlédnout závodní vozy. S partnery se jedná o doprovodném programu nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče.

Po slavnostním  zahájení přijedou s největší pravděpodobností obohatit náš program nádherná auta z tuningové show pořádané časopisem Autosport & Tuning na okruhu Czechring v Hradci Králové. Doprovodný program bude pokračovat večerním koncertem vynikajících českých kapel Red Hot Chilli Peppers Revival, Nil a také jednáme s kapelou Portless (bývalí členové Supp- ort Lessbiens). Časový harmonogram bude uveřejněn na stránkách www.rallyoh.cz i na facebookových stránkách s názvem Pewag Rally Orlické Hory. Po celou dobu akce bude zajištěna bezpečnost i občerstvení pro diváky.

rally orlické hory

Druhý den ráno začne samotná soutěž odjezdem posádek na okruh Czechring v Hradci Králové, kde soutě- žící čeká první rychlostní zkouška v podobě duální jízdy na AUTOSPORT&TUNING SHOW. Po návratu do servisní zóny se soutěžící připraví na další dvě rychlostní zkoušky. Mapy budou zveřejněny přibližně dva týdny před soutěží. V průběhu sobotního dne budou časovou kontrolou  umístěnou na náměstí projíždět závodní vozidla na rychlostní zkoušky. Fandové závodů rallye budou jistě mile překvapeni, že se na startu v roli předjezdce představí Martin Hudec, který se letos zúčastnil MS ve Švédsku. Dalším hostem, stejně jako minulý rok bude Mistr České republiky Pavel Valoušek. Celá akce bude zakončena v sobotních odpoledních hodinách slavnostním vyhlášením nejlepších posádek. Pokud chcete prožít víkend plný nevšedních zážitků, označte si datum 26.- 27.4. 2013 ve svém kalendáři. Ovšem každá zábava má své hranice! Chcete-li vidět soutěžní vozidla v akci přímo na trati, dbejte pokynů pořadatelů a dodržujte bezpečnostní opatření. Děkujeme.

Těší se na Vás ředitel
soutěže Jiří Procházka

tisková informace

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.