Nový díl MotorMIXu na přelomu března a dubna

 

Aktuální díl televizního motoristického magazínu MotorMIX nabízí tradičně několik reportáží z různých disciplín a závodů. V pořadu je ještě další ohlédnutí za Dakarem v Jižní Americe z hlediska  českých týmů, ale i před  blížící se Silk Way rallye v Rusku a také několik tuzemských zimních podniků z Kozákova, či ze Sosnové. Kdo si MotorMIX nemůže pustit v televizi a to včetně satelitního vysílání (na Astře), má stejnou a zcela jednoduchou možnost tradičně i na internetu.

 020

"V MotorMIXu se můžete podívat, jak se v zimě jezdilo a klouzalo na akcích na autodromu v Sosnové u České Lípy a na Rallye show Kozákov. Podíváme se také na Motosalon Praha i s pozvánkou na Autosalon v Brně a nechybí  ani   reportáž z Freestyle motokrosu  s rozhovorem s Liborem Podmolem. Ještě  jednou  se pak společně s kameramenem Jardou Jindrou vracíme k letošnímu Dakaru a to se zaměřením na účast českých  truckerů, kteří jak známo skončili na slušné páté a šesté  příčce absolutního pořadí  mezi trucky. Dokonce čtvrtou příčku pak vybojoval slovenský motocyklový závodník Ivan Jakeš a tak jeho  přivítání na Slovensku bylo velmi bouřlivé, jak bude vidět v další reportáži. A zatímco Dakar skončil, rychle se blíží další podobná akce, tedy Hedvábná stezka, či jinak řečeno Silk Way rallye, které se věnujeme  v dalším příspěvku. Věnujeme se také okruhovému závodění automobilů i nadcházející sezóně v motokrosu. Jistě zajímavé ( a akční) záběry pak nabídneme i v informaci o tom, že se  u nás v letošním roce pojede opět po  pauze závod ME v trucktrialu. Stane se tak v létě týden před Barum rallye Zlín, či ME trucků v Mostě v Drnovicích nedaleko Boskovic a Motormix je mimochodem mediálním partnerem akce," říká šéfredaktor Pavel Jelínek.

 

Příští  díl se mimochodem bude věnovat supermotu, ale třeba také nadcházející velmi bohaté sezóně na  okruhu Slovakiaring, či březnové Baja Italia.

 

Adresa ke stažení aktuálního dílu je zde :

http://www.motormix.cz/video/motormix13_brezen02.wmv

Další díly pak jsou ke stažení zde: http://www.motormix.cz/tv-motormix

 

"V současné době připravujeme rovněž expozici motoristického sportu v pavilonu F na Autosalonu Brno 2013, který začíná již ve čtvrtek 4. dubna. Expozice byla ve spolupráci BVV s MotorMIXem pořádána již v letech 2009 ( s CDT), 2010 a 2011 a také letos se v ní představí řada zajímavých exponátů – na téměř čtyři desítky současných i historických závodních speciálů. Stále ještě pak na internetovém MotorMIXu probíhají soutěže o vstupenky, či svezení na závodním trenažéru při této akci," doplňuje ještě Pavel Jelínek.

 036

MotorMIX a TV MotorMIX

MotorMIX je jednak televizní motoristický magazín s již zhruba dvacetiletou tradicí, který má premiéru každé dva  týdny, ale zároveň  jen o pár let „mladší“  internetový magazín s každodenní  aktualizací.

 

Televizní i  internetový  MotorMIX se věnují prakticky  VŠEM odvětvím motoristického sportu i všeobecným motoristickým  tématům – od Dakaru přes rallye, včetně světové rallye, závody do vrchu, na okruzích i v terénu. A to závodům, automobilů i motocyklů. Nechybí ani okruhové trucky či trucktrial atd atd, přičemž MotorMIX je  i mediálním partnerem řady týmů a také řady různých podniků nebo i seriálů akcí.  Součástí webu pak  je i velmi bohatá fotogalerie od několika desítek autorů.

 

TV MotorMIX je vysílán v lokálních a regionálních televizích v několika různých městech celé republiky a již více než rok  na satelitu Astra a je rovněž ke snadnému stažení  k dispozici na internetu i facebooku.  Stačí kliknout na tlačítko play nebo „ulož jako“. Pořad je ve spolupráci s Regionální televizí  vysílán na satelitu Astra 3B  na frekvenci 12 168 MHz (polarizace Vertikální, SR 27500, FEC 3/4, norma DVB-S, kódování žádné - FTA). V rámci stejného vysílání jej  tedy lze naladit a vidět ve většině velkých kabelových operátorů vč. UPC a to vždy o víkendech v různých časech během dne.

 

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.