Shrnutí jarní rally na CZECHRINGU

 

RTC_logo
Na Hradeckém CZECHRINGU se v sobotu 23.3.2013 odjel druhý závod RTC cupu 2013 pořádaném Rallye Teamem Chrudim. Závodu se zúčastnilo téměř 50  posádek rozdělených do 10 kategorií. Tak jako při prvním závodě RTC cupu,se přihlásilo i 11 posádek z Polska. Poháry za umístění si tak domů odvezli - Katarzina Pasierbska,Krzysztof Stodolak,Pawel Cichon,Tomek Pisarek a Tomek Kulej.

Z Českých posádek si pohár zasloužili - Zuzana Horáková,Marek Raška,Jiří Náměstek,Karel Mařík,Martin Horák,Jan Jíně,Marian Příborský,

Jenda Volánek,Tomáš Šorm,Lukáš Mařík,Ondřej Donát,Tomáš Uher,Jan Lehký,Petr a Bohuslav Harvánkovi,Dušan Horák,Tomáš Havel,Radek Vršitý,Jakub Šimuni,Petr Starý a Michal Novák.

Sice nebylo jarní počasí,ale sluníčko nás doprovázelo celý den. Jen trochu silnější vítr nedovolil teplotám vystoupat nad 0+. Nikoho to ovšem neodradilo,ale přesto muselo odstoupit pro poruchu 12 posádek.

Důležité ovšem je,že nedošlo k žádné havárii a záchraná služba,ani hasiči nebyli potřeba. I pro diváky a fotografy byl závod velmi atraktivní díky zastoupení mnoha různých značek vozů a provedení. Kuriozitou byla Škoda 120 s motorem Peugeot 1.8 Jendy Volánka,který se umístil na 2 místě v kategorii E1-2000.

 

Za

Rallye Team Chrudim

Martin Kučera

 

{phocagallery view=category|categoryid=117|limitstart=16|limitcount=0}

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.