Jarní Rallye na CZECHRINGU !!!

 

czechring_bezen

 

Rallye Team Chrudim připravil na 23.března 2013,druhý závod RTC cupu 2013 na Hradeckém okruhu CZECHRING.

Tak jako na každém závodě RTC může jet kdokoli s jakýmkoli vozem a tak si může vyzkoušet své řidičské dovednosti v bezpečí okruhu pod dozorem pořadatelů,hasičů a záchrané služby.

CZECHRING umožňuje duální závod dvou aut najednou kdy se tratě nikde nekříží a dosahuje délky na 1 kolu téměř 3 kilometrů.

Na RZ jsou technické useky,ale i rovinky,kde není problém dosáhnout i rychlosti přesahující 140km/h, pří 160 koňkých sil.

Velmi atraktivní je i přejezd mostku,kde vozy ztratí gravitaci a výsledkem je pěkný záběr fotografů,kdy je vůz ve vzduchu všema čtyřma kolama a při dodržení doporučené rychlosti cca 55km/h,nedojde při dopadu k poškození vozu ani pokud má sériový podvozek bez lyžiny.

Pro jezdce je připraveno prostorné depo na asfaltovém povrchu a samozřejmě nebude chybět ani občerstvení pro ně i pro diváky. Divácká místa jsou označena stejně,jako zakázané prostory na přiložené mapce,kterou najdete na stránkách RTC.

Stejně jako při prvním závodě RTC cupu,se i teď zúčastní jezdci z Polska a to v dvojnásobném počtu než v únoru. To svědčí o tom,že mají o naše závody zájem a pro České jezdce další inspirace.

Pokud máte chuť závodit a nemáte na to vhodný vůz,není problém si zapůjčit některý z vozů RTC kdy na tento závod je půjčovné včetně

startovného, pojištění a servisu od 3 300,- kč. http://www.rallyechrudim.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=110&Itemid=149

Startovné pro ostatní jezdce včetně pojištění je 1 900,- kč.

Časový harmonogram a více informací naleznete na  www.rallyechrudim.cz

 

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.