Kam až je někoho schopna dohnat touha po penězích

 

 

penize
Asi jako každého z nás,kdo se trochu pohybuje okolo motorsportu,mne velice zasáhla zpráva o tragické nehodě posádky Semerád - Ceplecha na rally Bohemia. Nicméně všichni víme že tento sport je krásný,záživný,napínavý,ale občas i nekompromisně krutý a dokáže si vybrat i tu nejvyšší daň. To se bohužel stalo v sobotu 14.července 2012. Většinu z nás zajímalo,co se vlastně stalo a dohledávali jsme informace na internetu. Z článků na různých denících jsme se toho moc nedozvěděli. Většinou stejné informace,které mezi sebou pravděpodobně kopírovali,aby měli nějakou senzaci.Některé byly objektivní,ale nad některými jsem jen kroutil hlavou. K diskuzím pod články se asi nemá smysl ani vyjadřovat. Proč ale píšu tento článek. Dnes jsem narazil na odkaz,který směřoval na článek internetového deníku Blesk. Na tento deník mám už nějakou dobu svůj názor. Asi všichni tušíte jaký,takže není nutné jej zde publikovat. To co jsem ale dnes viděl,mne dokázalo rozžhavit do běla. Byly to detailní fotografie a video pořízené bezprostředně po nehodě. Že Blesk něco takového zveřejňuje,se ani nedivím. Ale proboha co je to za fanouška,který v této situaci dokáže chladnokrevně pořizovat tyto záběry,místo toho aby se snažil být nějak nápomocen. Napadá mne jedinné. Tyto záběry byly pořizovány člověkem (jestli se tedy dá ten dotyčný tak nazvat ),který je absolutně chladnokrevný,bezcitný a svědomí mu asi při narození zapomněli dát do vínku. Dobrá,možná bych překousl ,pokud by si  tato hyena pořizovala záznam do svého soukromého zvrhlého archivu. Ikdyž i to je hnus,nejvyššího kalibru. Ale že tyto záběry dotyčný poskytuje a to podotýkám určitě za nemalou částku médiím,tak to je vyloženě hnusné,neetické,nemorální a opovrženíhodné. Vidina tučné částky prostě z některých jedinců dokáže udělat hyenu,která nebere ohled na nikoho, na nic a vůbec si neuvědomuje,co svým jednáním může způsobit a že může prohloubit bolest všem zainteresovaným.Doufám že si autor záběrů,svých těžce vydělaných peněz užívá a přinesou mu víc radosti,než nám způsobily smutku a rozhořčení z jeho záběrů.

Ještě závěrem bych si dovolil citovat výzvu motoristického magazínu  Sport Motor News:

Redakce Sport Motor News vypisuje finanční odměnu ve výši 10 000,- Kč tomu, kdo sdělí naší redakci na e-mail jméno a adresu člověka, který prodal redakci Blesku video a fotografie bezprostředně po tragické nehodě na Rally Bohemia. Naším cílem je odhalit člověka, který finančně parazituje na lidském neštěstí. Žádáme při odeslání o podložené důkazy. Redakce Sport Motor News

Přikláním se k odhalení dotyčného a zveřejnění jeho identity. Ať víme s kým máme tu čest a sdílíme žážitky kolem tratí. Pokud s tímto článkem souhlasíte,sdílejte jej prosím.

Za Rallyinzert - Michal

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.