Obsah prvního červnového MotorMIXu

 

Televizní magazín Motormix nabízí tentokrát freestyle motokros, rallye, dálkové marathony i atraktivní záběry z úvodních dvou letošních truckerských závodů. Kdo si jej nemůže pustit v televizi, má stejnou možnost tradičně i na internetu.

ecce_jmichl

 

Adresa ke stažení aktuálního dílu je zde :

http://www.motormix.cz/video/motormix_cerven01.wmv

 

„V prvním červnovém Motormixu se ještě vracíme se několika rozhovory k freestylu do Brna. Ve stejném termínu, jako Rallye Český Krumlov se jela také slovenská rallye Tribeč, kam se podíváme ve druhé reportáži.Truckerský šampionát letos odstartoval v Istanbulu a pokračoval v Misanu, které přineslo hned dvě zlata pro českou Buggyru. Aleš Loprais zase poměrně hodně překvapivě ohlásil, že letní Silk Way rallye, která se rychle blíží, pojede nikoliv s Tatrou, ale s pronajatým  truckem MAN. Krátce pak zmíníme i závod vrchařského ME Ecce Homo, ke kterému se podrobněji ještě vrátíme,“ přibližuje obsah šéfredaktor pořadu Pavel Jelínek.

 

Odkazy na stažení dalších posledních dílů pořadu ZDE:

www.motormix.cz/video/motormix_kveten02.wmv

www.motormix.cz/video/motormix_kveten01.wmv

www.motormix.cz/video/motormix_duben03.wmv

www.motormix.cz/video/motormix_duben02.wmv

www.motormix.cz/video/motormix_duben01.wmv

 

Stačí kliknout na tlačítko play nebo „ulož jako“. MotorMIX je jinak také vysílán v lokálních a regionálních televizích v různých městech celé republiky.

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.