Další MotorMIX nabízí Bosch rallye, Novou Paku, Kopnou, Náměšť…

 

Televizní magazín Motormix nabízí tradičně pestrou směsku příspěvků z různých motoristických disciplín – tentokrát rallye ( ale rakouskou), autokros i závody do vrchu. Na oficiálních internetových stránkách pořadu pak je snadno ke stažení nově hned šestice posledních dílů tohoto pořadu, včetně tohoto posledního.

MotorMiX_logo

 

„V dalším MotorMIXu jsou k vidění reportáže z rakouské Bosch rallye, kterou v jiných českých pořadech fandové neuvidí, dále pokračování tuzemského autokrosového šampionátu na známé trati v Nové Pace, ale také z pořádně rozbahněného autokrosu z Radče, či z vyhlášené Kopné. Tu, jak známo, suverénně vyhrál Roman Kresta, zatímco Tomáš Kostka předvedl velkou havárii. Ke květnu tradičně patří také závod do vrchu Zámecký vrch v Náměšti nad Oslavou a naši diváci i čtenáři internetového motormixu si mohli také zasoutěžit o vstupenky na  gétéčka na Slovensku,“ zve k podívání tradiční i nové diváky šéfredaktor pořadu Pavel Jelínek.

 

Odkazy na stažení posledních dílů pořadu ZDE:

www.motormix.cz/video/motormix_kveten02.wmv

www.motormix.cz/video/motormix_kveten01.wmv

www.motormix.cz/video/motormix_duben03.wmv

www.motormix.cz/video/motormix_duben02.wmv

www.motormix.cz/video/motormix_duben01.wmv

www.motormix.cz/video/motormix_brezen02.wmv

 

Stačí kliknout na tlačítko play nebo „ulož jako“. MotorMIX je jinak také vysílán v lokálních a regionálních televizích v různých městech celé republiky.

 

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.