Šestice posledních MOTORMIXů čeká na internetu

 

Motoristický televizní magazín Motormix nabízí od úvodu letošního roku nikoliv dva, ale hned šest posledních dílů na oficiálních  internetových stránkách pořadu www.tvmotormix.cz nebo také www.motormix.cz. V každém z těchto dílů je tradičně několik různých reportáží, obvykle z různých akcí a z různých motoristických disciplín.

MotorMiX_logo 

„V posledních dílech je možné vidět mimo jiné Baja Italia, která se letos opět ponořila i do atraktivních a vyhlášených brodů, či úvodní letošní trucktrial na dřívějším tankodromu v Milovicích nebo start autokrosové sezóny v Humpolci. Dále pak Valaškou rallye, Rallye Vrchovina, či Lužickou rallye. Nechyběl ani závod Freestyle nebo Motosalon v Brně, Dále Brněnský Drak, který odstartoval novou vrchařskou sezónu, či rakouský Rechberg, závod ME do vrchu. Neméně atraktivní byla i reportáž ze závodů ledové ploché dráhy, či z motoskieringu, autoskieringu nebo také ze závodů sněhových skůtrů. Motormix přinesl také novinky k právě  odstartovanému evropskému šampionátu trucků i řadu dalších reportáží,“ naznačuje a zve tradiční i nové diváky šéfredaktor pořadu Pavel Jelínek.

mx-baja_bmw_zaplet_pav_pustejovsky

 

Odkazy na stažení posledních dílů pořadu ZDE:

 

www.motormix.cz/video/motormix_duben03.wmv

www.motormix.cz/video/motormix_duben02.wmv

www.motormix.cz/video/motormix_duben01.wmv

www.motormix.cz/video/motormix_brezen02.wmv

www.motormix.cz/video/motormix_brezen01.wmv

atd.

 

Stačí kliknout na tlačítko play nebo „ulož jako“. MotorMIX je jinak také vysílán v lokálních a regionálních televizích v různých městech celé republiky.

Brzy se pak na stejném místě v sousedství posledních dílů objeví nejnovější květnový díl.

 

 

Web:   www.tvmotormix.cz

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.