Uzávěrka přihlášek na jubilejní Krumlov již v úterý

 

logo_RCK_1971-2012
Jubilejní 40. ročník populární Rallye Český Krumlov se rychle blíží a jezdci, kteří se zatím nepřihlásili, mají k dispozici poslední dva dny. Uzávěrka přihlášek je totiž stanovena na úterý 15. května, kdy se úderem půlnoci uzavře seznam přihlášených všech vypsaných klasifikací.

Již nyní pořadatelé z ÚAMK Automotoklubu Rallye Český Krumlov spolu s organizátorem ČK motorsport s.r.o., evidují přihlášky prakticky celé špičku domácího šampionátu Mediasport MMČR v rally i historického národního šampionátu. Datum uzávěrky přihlášek je záměrně až po populární Kopné, aby soutěžící dostali čas myslet na další rallye i administrativu až po náročném víkendu.

Posádky tříd 7, 8, 9 a 10, které se řádně přihlásí a včas zaplatí, stále čeká bonus v podobě 5ti litrového balení závodního oleje MOGUL 5W-50 EXTREME Sport. Tento bonus obdrží v pátek 25. května při přejímce svých vozidel na výstavišti v Českých Budějovicích.

Po uzávěrce současně dojde k výběru přihlášených vozidel do soutěže Rallyelegend Show, která má svoje kvalitativní i množstevní omezení.

bujacek-krumlov

40. Rallye Český Krumlov se pojede ve dnech 25. - 26. května. V itineráři jsou známé úseky Rožmitál, Ján, Malonty, ale i nově sestavené Bohdalovice, polokruhové Lipno či poprvé v protisměru Kohout. K tomu všemu připočtěme bohatý program na českobudějovickém výstavišti se shakedownem, páteční i sobotní superspeciálkou a servisní zónou otevřenou pro soutěžící od čtvrtečního podvečera. Divácké vstupenky budou samozřejmě slosovatelné, pro šťastné výherce je připraveno mnoho opravdu hodnotných cen. Další novinky naleznete průběžně na www.rallyekrumlov.cz a www.ckmotorsport.cz.

 

Tisková informace

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.