2. RC Rallye Český Krumlov se hlásí o slovo

 

 

logo_RCK_1971-2012
Během loňského ročníku Rallye Český Krumlov se jako součást doprovodného programu odjela 1. RC Rallye Český Krumlov. Jednalo se o soutěž zmenšených, rádiem řízených „rally“ modelů v měřítku 1:10, které jsou poháněné elektromotorem. Veliký zájem přihlížejících diváků tak dal vzniknout další tradici, která ani letos na Výstavišti v Českých Budějovicích nebude chybět.

2. RC Rallye Český Krumlov se uskuteční v sobotu 26. května 2012 na českobudějovickém výstavišti na kruhovém objezdu v blízkosti startu Super RZ. Předběžně je na programu osm měřených úseků. Po odjetí všech rychlostních zkoušek se účastníci přemístí do Jelení zahrady v Českém Krumlově, kde bude umístěno závěrečné uzavřené parkoviště. Třešničkou na dortu pak bude vyhlášení výsledků s předáním pohárů a cen pro nejúspěšnější účastníky, které se bude konat přímo na cílové rampě 40. Rallye Český Krumlov.

V loňském ročníku se na rychlostních zkouškách představily zmenšené vozy kategorie S2000 doprovázené vozy kategorie WRC, které se na tratích soutěží proháněly v nedaleké minulosti, až po historické vozy včetně aut legendární skupiny B. Připomeňme si například vozy Škoda Fabia S2000 nebo Peugeot 207 S2000, Citroën Xsara WRC, novější Citroën C4 WRC, Ford Focus RS WRC nebo Subaru Impreza WRC. Z historických pak Ford Escort MK I, Datsun 240Z, Lancia Delta HF Integrale a „béčková monstra“ MG Metro 6R4 a Ford RS 200. Věříme, že i letos se bude na co dívat a mezi přihlášenými budou vozy rozličných značek a stáří.

Časový harmonogram soutěže není nafukovací a počet přihlášených jezdců je omezen na dvacet pět. S přihlášením se do soutěže tak neotálejte! Tohoto závodu se může zúčastnit každý, kdo vlastní model, který splňuje dané podmínky. Podrobné informace o 2. RC Rallye Český Krumlov naleznete ve zvláštních ustanoveních, které najdete na oficiálních internetových stránkách http://www.rallyekrumlov.cz v menu RC Rallye.

Další novinky ohledně 2. RC Rallye Český Krumlov budeme průběžně uveřejňovat na internetových stránkách 40. Rallye Český Krumlov (http://www.rallyekrumlov.cz) a na internetových stránkách 8. ÚAMK RC Rallye Cupu Český Krumlov (http://www.rca-ck.com).

Tisková informace

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.