V. Beseda se závodníky rally

 

Rally Klub Paseky o.s. a Sokol Želechovice ve spolupráci s AK Rallysport Brno o.s. Vás zvou na jubilejní 5. ročník Besedy s jezdci a spolujezdci rally!

Akce se koná v sobotu 10. 3. 2012 od 17 hodin v sokolovně v Želechovicích nad Dřevnicí u Zlína (GPS: 49°13'1.535"N, 17°44'57.103"E, ulice 4. května).

beseda2012

Tradicí této akce je vždy zajímavé obsazení špičkovými jezdci a spolujezdci současnosti i historie, ale nejen těmi. Nejinak tomu bude i letos. Želechovická beseda je tak ideální příležitost, jak se dozvědět něco z novinek před nastávající sezonou, ovšem současně také poslechnout si více než zajímavé vzpomínky od osobností, které spoluutvářely historii i současnost našeho rallysportu.

Svoji účast zatím potvrdili následující závodníci: Pavel Valoušek, Petr Starý, Jaromír Tarabus, Daniel Trunkát, Jan Sýkora, Martina Škardová, Miroslav Janota, Leo Pavlík, Karel Jirátko, Jiří Motal, Michal Sum, Martin Bujáček, Martin Hudec, Jaroslav Jugas, Tomáš Kostka, Silvestr Mikuláštík. Některé další jezdce budete moci zahlédnout či oslovit v publiku. Pořadatele bude zastupovat ředitel Barum rally Zlín Miloslav Regner. Velmi zajímavým hostem bude jistě známý dlouholetý motoristický novinář, ale i jezdec, Vladimír Dolejš.

Během hlavní části programu, tedy samotné besedy se závodníky, budete mít možnost zeptat se přítomných na cokoliv, co vás napadne. Po skončení besedy budou následovat soutěžní jízdy na rally-trenažeru smíšených posádek závodníků a vylosovaných diváků, autogramiáda závodníků, bohatá tombola s věcnými cenami s rallyovou tématikou, videoprojekce. Hlavní cenou bude svezení v závodním voze. Volná zábava se pak tradičně protáhne do pozdních nočních hodin.

 

Vstupné na besedu je dobrovolné.

Program V. Besedy se závodníky rally v Želechovicích nad Dřevnicí u Zlína

1) Představení přítomných jezdců.
2) Hlavní část programu – otázky na jezdce a spolujezdce z publika (cca 2 hod)
3) Jízdy na rally-trenažeru – soutěž.
4) Autogramiáda jezdců + videoprojekce s rallyovou tématikou.
5) Bohatá tombola.
6) Volná zábava s hudbou do pozdních nočních hodin, občerstvení a podpůrné prostředky budou zajištěny v dostatečné míře :-)

Těšíme se na viděnou a na to, že se nám společně podaří řádně se naladit na nastávající rallyovou sezonu!

PR

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.