Dvojnásobná dávka MOTORMIXu na TV Genus plus

 

Hned dvojnásobnou dávku Motormixů nabídne o tomto víkendu televizní stanice Genus plus, tedy nová televizní stanice pro diváky z téměř celého pardubického,  hradeckého a libereckého kraje, kde se tento motoristický pořad začal v únoru vysílat.

MotorMiX_logo

 Pořady se věnují mimo jiné zimní Janner rallye, ale také letošnímu Dakaru a nejen to. "Nyní o posledním únorovém víkendu bude TV Genus vysílat hned dva díly a to z toho důvodu, aby se lidově řečeno dohnalo stávající zpoždění a příště již mohl být vysílán zcela aktuální díl,“ upřesňuje a vysvětluje šéfredaktor MotorMIXu Pavel Jelínek.

 Připomeňme, že zcela nová ( od února) televizní stanice TV Genus plus navazuje na  své vysílání na Primě a diváci v tomto regionu ji tedy dobře znají. Konkrétně se pak jedná o rozsáhlou lokalitu s řádově miliónem a půl diváků - o převážnou část východních a severních Čech a to v digitálním vysílání. Stačí si znovu naladit sep top  boxy nebo modernější televize s vestavěným sep top boxem ( DVB -T tunerem) a stanice TV Genus se zájemcům automaticky a jednoduše naladí ( na 60. kanále, tedy v multiplexu 3.). Televizní signál mohou přijímat anténou všichni  z dosahu vysílačů Ještěd nebo Černá hora. Jedná se tedy především o  liberecký, pardubický i hradecký kraj, navíc pak částečně i o  kraj středočeský.

 Ve vysílání  TV Genus plus ale bude o tomto víkendu nejen motorimus: "O víkendu pak zopakujeme všechny týdenní publicistiky, tedy Janiny Paragrafy a Liborovo EsPRESSo s betlémářem a orlojářem z  Kryštofova Údolí Martinem Chaloupkou. Chybět nebude Romanin Bestiář se smečkou husky a jizerskohorskou musherkou Janou  Henychovou. Chybět nebude ani Zdeňkovo Interview s libereckým zastupitelem Jaromírem Baxou. Lahůdkou bude pak Honzův Rock  Fun, v němž "zabékají" Tři sestry. Víkendové vysílání začíná v sobotu v 16 hodin, čtyřhodinové bloky rotují až do pondělního odpoledne." upřesňuje tisková zpráva této stanice.

 MotorMIX je dále vysílán v lokálních televizních sítích, jako je KTV Hustopeče, východočeská TV OIK, KTV v Jeseníku, Fonka TV v Příbrami, či na severu Čech ve Štětí. V Čechách se dále konkrétně jedná o města Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Přívrat u České Třebové, Třebovice v Čechách, Jevíčko, Velké Opatovice, Pečky, Stochov, Bohuňovice, Rynholec a Ořech. Na Moravě je k vidění kromě Hustopečí také třeba v kabelovkách v Kloboukách u Brna, Troubkách, Bzenci a v Kopřivnici. V jednání jsou nadále i další lokality.

 Tradiční pořad lze nadále vidět i na internetu. Zatímco doposud byly na adrese www.tvmotormix.cz ke stažení vždy dva poslední díly, nyní do budoucna bude možné stahovat hned šest posledních dílů. Zároveň došlo ke sloučení domény s www.motormix.cz, kde fanoušci najdou i mnoho dalších aktuálních informací ze světa  motoristického sportu. A to tradičně z mnoha různých motoristických disciplín. "Nyní je tedy zcela jedno, zda diváci a fandové motorsportu použijí adresu tvmotormix nebo motormix.cz. Do budoucna to pak bude ještě jednodušší, neboť zůstane pouze doména www.motormix.cz, kde bude samostatná sekce TV MotorMIX !!" doplňuje Pavel Jelínek.

 Pokryti_TV_Pardubice_Hradec_Kralove_a_Liberec

Přímé odkazy ke stažení pořadu viz  ZDE:

http://www.motormix.cz/tv-motormix/24531-motormix-na-zavr-unora-rozhovory-k-dakaru-i-dali-novinky-

 

MotorMIX je dále vysílán v lokálních televizních sítích, jako je KTV Hustopeče, východočeská TV OIK, KTV v Jeseníku, Fonka TV v Příbrami, či na severu Čech ve Štětí. V Čechách se dále konkrétně jedná o města Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Přívrat u České Třebové, Třebovice v Čechách, Jevíčko, Velké Opatovice, Pečky, Stochov, Bohuňovice, Rynholec a Ořech. Na Moravě je k vidění kromě Hustopečí také třeba v kabelovkách v Kloboukách u Brna, Troubkách, Bzenci a v Kopřivnici. V jednání jsou i další lokality.

 

Tisková informace pořadu MotorMIX

 

 


Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.