Poděkování - Rally Krkonoše

 

I když od Rally Krkonoše již uběhla poměrně dlouhá doba, pojďme se k ní ještě jednou vrátit a připomenout si všechny ty, kteří se podíleli na jejím zdárném průběhu.

krkonoseV první řadě je třeba poděkovat pořadatelům přímo na trati, kteří neváhají a za skromnou odměnu stojí celý den u trati a přispívají tím výrazně k bezpečnému průběhu naší automobilové soutěže a informovanosti vedení o dění na trati i přesto, že počasí občas není zrovna ideální. Jsou mezi nimi dobrovolníci ze Střední lesnické školy v Trutnově, hasičské sbory z Pilníkova, Hajnice, Lampertic, Dolní Kalné, Arnultovic a Bernartic, myslivci ze Starých Buků, pořadatelé z SAS Jičín, Přátelé cyklistiky a pořadatelé cyklistických závodů v Trutnově a okolí a hostující pořadatelé z Hrádku nad Nisou.

Rally Krkonoše by nebylo možné uspořádat bez finanční i materiální podpory partnerů a sponzorů. Děkujeme zejména Ing. Janu Kranátovi, zástupci firmy Autostyl a. s. Trutnov (generálního partnera rally), který poskytuje soutěži zázemí celého svého autosalonu a rovněž prostor ve Společenském centru Trutnovska UFFO. Generálním sponzorem se v letošním roce stala společnosti Chládek a Tintěra, a. s. Pardubice zastoupená Ing. Liborem Joskou a hlavním sponzorem zůstal Petr Šimurda a jeho iAutodíly.cz a firma Trotina Auto s. r. o.

Děkujeme firmám ATS, City Board a T-Lights, ČEZ Teplárenská, Vetim a všem dalším firmám a jednotlivcům, kteří nás finančně i materiálně podpořili. Děkujeme rovněž Královéhradeckému kraji, který v letošním roce poskytl Rally Krkonoše finanční podporu. Za pomoc děkujeme firmě Aqua Anna, která napojila všechny pořadatele i posádky, Janu Rückerovi a firmě SDT. Velký dík patří tiskárně Libora Losenického z Nového města nad Metují. Skupině HAAS Band ze Základní umělecké školy v Trutnově a trubačům z ČLA Trutnov děkujeme za hudební vystoupení. Zvláštní poděkování chceme věnovat RNDr. Petru Kelklíčkovi.

Poděkovat se patří rovněž majitelům dotčených komunikací. Jsou jimi obce Staré Buky, Hajnice, Bernartice a Zlatá Olešnice, firmy Farmers a ZD Výšina, Pozemkový fond ČR, partnerské město Trutnov a farmáři Ing. Zuzánek a Josef Dlouhý. Městu Trutnovu děkujeme také za poskytnutí prostoru v ulici Roty Nazdar pro potřeby servisní zóny. Stejně tak bychom rádi poděkovali lidem a firmám, v jejichž okolí se soutěž konala, a kteří museli snášet drobná omezení, za trpělivost a shovívavost.

V neposlední řadě pak děkujeme všem jezdcům, kteří Rally Krkonoše absolvovali, za kvalitní sportovní výkon, a divákům a fotografům za odpovědné chování na tratích rychlostních zkoušek. Doufáme, že se s Vámi v příštím roce zase v hojném počtu sejdeme při konání již šestého ročníku trutnovské soutěže.

Ing. Pavla Hlavatá
Tiskové středisko Rally Krkonoše 2011

 

Tisková zpráva

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.