Krátké svezení v Krkonoších

 

Dalším podnikem dámské posádky Pavlíny Tydlačkové a Evy Žaludkové byl mistrovský podnik sprintrally Rally Krkonoše.

Po úspěšné premiéře na Kopné čekalo posádku mnoho starostí s opravou poškozeného motoru a se sháněním potřebných financí na start v Krkonoších. Štěstí však stálo na straně pohledné dvojice závodnic a holky i přes drobné peripetie se správným zapojením chladiče v pátečním testu, mohly přejet přes startovní rampu v Trutnově.

Jelikož byla první rychlostní zkouška poznamenána deštěm, musely holky vytáhnout sadu poměrně už hodně ojetých mokrých pneumatik, které slibovaly velkou zábavu nejen pro holky v autě. První start dámské posádky Tydlačková-Žaludková na mokru se docela povedl a holky se z výsledného času cítily velice dobře.

Kratke_svezeni_v_Krkonosich

Vše šlo tedy podle plánu, pak však přišla neočekávaná závada hned v úvodu druhé rychlostní zkoušky. Podle slov Pavlíny se řadicí páka proměnila doslova v „kvedlačku“ a Pavlína se cítila více jako Zdeněk Pohlreich při vaření guláše než jako Sebastien Loeb. Holky musely auto odstavit a jako příčina celého problému se ukázala prasklá poloosa. Holkám tak nezbylo nic jiného než se postavit k trati a fandit soupeřům.

I přes nezdar v Krkonoších se holky těší na další soutěž v první půli července na Vysočině. Všichni doufáme, že holky si již svou porci smůly již vybraly a teď už je čeká pouze kvalitní svezení ve Swiftíku.

Velice si ceníme velké podpory fanoušků, sponzorů a mechaniků, bez kterých by naše závodění nebylo možné. Konkrétně bychom chtěly poděkovat mechanikům z dílny pana Miroslava Hickla, Jardovi Němcovi za veškerou možnou podporu a dalším sponzorům, kteří nám pomáhají již od Kopné“, dodává sympatická jezdkyně.

Kratke_svezeni_v_Krkonosich2

 

{youtubejw width="480" height="390"}fwHtDiHkjGc{/youtubejw}

 

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.