Další Legenda na startu Rally Hořovice

 

Team Autocentrum České Zlatníky si Vás dovoluje pozvat na první závod Volného Poháru ČR 2011, který se koná v Hořovicích ve dnech 13-14.5.2011, čeká nás 9RZ o délce 80km a včetně přejezdů necelých 200 km.

Tiskova_zprava_ACZ-Stransky

TEAM Autocentrum České Zlatníky se zde představí z letitou Lancií.Tento vůz má za sebou bohatou závodní historii, jak ve své rodné Itálii, Rakousku a posledních několik let díky nadšení servisního teamu William art Racing systems ze Severu Čech – (zejména díky Jendovi Coperfield Mikšátkovi – což je i hlavní mechanik u p.Arazima v AP motosport), děláme radost sobě i Vám divákům a fandům zde v Česku.I když v letech minulých jen na kopcích a promo akcích . Pro letošní rok se podařilo Teamu Autocentra České Zlatníky www.auto-most.cz vytvořit podmínky pro realizaci tohoto závodního vozu pro rallye soutěže.Takže doufejme ,že potěšíme nejednoho fanouška na všech podnicích Volného Poháru 2011 . . . S vozem pojedou piloti Stránský – Olšaník, kteří si již v letech minulých vyzkoušeli techniku v rallye a to s vozy Ford Escort Cosworth, Subaru Impreza a dnes již téměř legendární Mitsubishi různých evolucí a sbírali cenné zkušenosti a v několika případech i medaile.

Tiskova_zprava_ACZ-Stransky2

Budeme se na Vás těšit a snažit se přenést Ty legendární zvuky a hrůzné jízdní vlastnosti Lancie Delty HF Integrale do Vašich srdcí . . .
Text : Pilot Photo: Pružina Jan,Rafal Roguski

 

Tisková zpráva

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.