Centrum Rally Bohemia bude ve vzdělávacím centru Škoda Auto Na Karmeli

 

 

Pořadatelé Rally Bohemia hlásí oproti minulým ročníkům zásadní změnu týkající se zázemí soutěže. Centrum rally bude umístěno ve vzdělávacím komplexu společnosti Škoda Auto Na Karmeli v Mladé Boleslavi.

Logo_RallyBohemia_2011„Vzhledem k tomu, že se letošní Rally Bohemia bude konat s přívlastkem aplikační podnik mistrovství světa, museli jsme najít tomuto faktu i odpovídající zázemí a centrum rally,“ uvedl Pavel Dušánek, předseda organizačního výboru. Soutěž tak našla nový domov ve zrekonstruovaném vzdělávacím komplexu Škoda Auto Na Karmeli v Mladé Boleslavi. Místo samotné je doslova prostoupeno historií. První zmínka o jeho osídlení se datuje na čtyřicátá léta 14. století, kdy zde vznikl minoritský klášter. Na přelomu 19. a 20. století dostal areál přibližnou dnešní podobu, když zde vznikl mohutný objekt biskupského konviktu.

„Jsme naprosto nadšeni tímto místem, jeho dispozicí, vybavením a v neposlední řadě velmi zajímavou historií. Pro naše potřeby se jedná o bezkonkurenční prostory, skvěle doplňující současnou tvář Rally Bohemia. Díky nedalekému parkovacímu domu vyřešíme také nelehkou otázku parkování,“ dodal Pavel Dušánek.

Rally Bohemia 2011 startuje 1. července v Mladé Boleslavi. Jejím tradičním generálním partnerem je automobilka Škoda Auto, která vedle poskytnutí reprezentativního zázemí umožní start svým továrním posádkám s vozy Škoda Fabia S2000. Rally Bohemia podpořilo i město Mladá Boleslav, které je také jedním z nejdůležitějších partnerů.

Organizační tým RB 2011
Jan Koudelka, tiskový mluvčí
XXXVIII. RALLY BOHEMIA
e-mail: ,
web: www.rallybohemia.cz, www.nakarmeli.cz

 

TISKOVÁ INFORMACE

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.