AGROTEC RALLY HUSTOPEČE 2011 - Rally Guide

Úvodní slovo ředitele závodu

agrotec-rally_2011Váţení přátelé,
dovolte, abych vás pozval do malebného jihomoravského vinařského města Hustopeče, centra Mikroregionu Hustopečsko, a jeho okolí, kde se ve dnech 10. a 11. června 2011 uskuteční čtvrtý díl mezinárodního mistrovství České republiky v rally, VII. AGROTEC RALLY HUSTOPEČE, která je s koeficientem 5 zařazena i do Evropského poháru FIA – region CENTRAL
.
Centrem rally je, stejně jako v minulém roce, sídlo firmy AGROTEC a.s., kde je umístěno ředitelství, tiskové centrum a proběhne zde prezence posádek a formální přejímky. Na letišti v Popících bude umístěn servisní areál a oproti loňsku zde proběhnou i technické přejímky. Novinkou je zařazení testovací RZ v pátek odpoledne u obce Starovice, na části RZ Starovická. Start rally, stejně jako její cíl, je situován na Dukelském náměstí v Hustopečích.

Soutěţ oproti loňskému roku podstatně změnila koncepci uspořádání rychlostních zkoušek. Je zařazeno šest sekcí po dvou rychlostních zkouškách. První dvě sekce jsou součástí páteční první etapy, další čtyři sobotní druhé etapy.

První páteční sekce se pojede za denního světla, druhá sekce obsahuje totoţné dvě RZ jako první, ale v noci. Mezi ně je vsazen vzdálený servis v areálu společnosti AGROTEC a.s. v Hustopečích. Po absolvování druhé sekce následuje noční servis v Popocích.

Sobotní dopolední dvě sekce se odehrají na dvou polokruhových RZ, a pojedou se bez servisní přestávky, pouze bude zařazeno seskupení a tankovací zóna v areálu společnosti AGROTEC a.s. Servisní přestávka je zařazena aţ po čtvrté sekci. Na sobotní odpoledne jsou, jako pátá a šestá sekce, zařazeny dva průjezdy nejtěţšími a nejdelšími RZ. Mezi nimi je zařazena servisní přestávka ve Popoicích. Přijeďte se podívat na dramatické boje na trati VII. AGROTEC RALLY HUSTOPEČE 2011, poznat krásu zdejší krajiny poseté vinohrady a pohostinnost zdejších lidí.

Rudolf Kouřil
ředitel rally

Rally Guide k nahlédnutí >> ZDE<<

 


Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.