AGROTEC rally se hlásí o slovo

 

Čtvrtým dílem Mediasport Mezinárodního mistrovství České republiky bude ve dnech 10. – 11. června 2011 AGROTEC rally Hustopeče. Pořadatelský tým v čele se zkušenými soutěžáky Martinem Radou a Rudolfem Kouřilem tvrdě pracuje na doladění posledních detailů nadcházejícího ročníku. Jejich hlavním cílem bude přilákat na start mnohem více posádek než v loňském roce.

AGROTEC_MOGUL_Rally_Hustopece

To plyne i ze základního schématu AGROTEC rally Hustopeče 2011. Seznamovací jízdy jsou plánovány až na čtvrtek a páteční dopoledne, v páteční podvečer se už posádky vydají vstříc prvním ostrým kilometrům. Závod zakončí klasická sobotní etapa.
„V pátek bude program hodně nabitý. Závěr seznamovacích jízd, přejímky a shakedown. Ale rozhodli jsme se soutěž maximálně zkrátit, proto nemáme jiné varianty. Závod odjedeme na šesti úsecích, takže by se seznamovacími jízdami neměly mít posádky žádné problémy. Na druhou stranu si posádky trochu odpočinou při tradičním setkání jezdců a pořadatelského týmu ve čtvrtek večer,“ říká ředitel soutěže Rudolf Kouřil. Základní charakteristika trati: Celkové délce 474 km - 12 RZ (176 km)
I. etapa: 2 x 2 RZ (druhé průjezdy v noci)
II. etapa: dopoledne 2 x 2 RZ, odpoledne 2 x 2 RZ Jako podporu účastníkům z „malých tříd“ nabízí organizátoři AGROTEC rally Hustopeče posádkám ve třídách 7 (A5 ), 9 (N2 + R1B) a 10 (N1 + R1A) „senzačně“ nízký vklad 1.700,- Kč (včetně DPH a pojištění 1.200,- Kč). Stejná částka platí pro účastnice dámského poháru. „Loni se naše iniciativa moc neosvědčila, takže jdeme dál. Věříme, že tento minimální vklad bude mít větší ohlas. Domnívám se, že absolvování jakékoli velké soutěže je pro posádky větším zážitkem a přínosem než start na sprintu,“ říká ředitel soutěže Rudolf Kouřil. Více informací k AGROTEC rally Hustopeče k soutěži hledejte na oficiálních stránkách www.agrotecautoklub.cz, případně na AGROTEC RALLY v sociální síti facebook.com.

 

Tisková informace

 

 

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.