Rallyinzert slaví 1.narozeniny

Rallyinzert slaví 1.narozeniny

Dne 8.11. 2009 byl poprvé spuštěn inzertní server  RallyInzert. Server byl spuštěn na freehostingu a byl to vlastně takový pokus plný očekávání.Nikdo z nás netušil,jestli se tento projekt v konkurenčním prostředí ujme. Velice příjemným zjištěním bylo,když se zde pomalu začali registrovat uživatelé a začaly přibývat inzeráty. Vznikl ale problém.Služby freehostingu už pro tento projekt nestačily a jeho časté výpadky byly neůnosné. Proto jsme dne 27.11. 2009 celý web přesunuli k jedné z nejlepších českých hostingových firem a spustili Rallyinzert  naostro.Od té doby funguje bez problémů.Postupně jsme rallyinzert rozšířili o fotogalerii,videogalerii,fórum atd. Chtěli bychom tímto poděkovat všem našim uživatelům a návštěvníkům za přízeň a za jejich čas,který si najdou,aby navšívilili naše stránky a občas i přidají nějaké to video do naší videogalerie,nebo přispějí příspěvkem do fóra. Moc bychom chtěli poděkovat našemu fotografovi Přemkovi Řihánkovi,který nás zásobuje perfektním materiálem do fotogalerie. Také bychom rádi poděkovali našim obchodním partnerům,díky kterým může Rallyinzert fungovat.

 

 

1logorallyin

 

A ještě pár čísel. K dnešnímu dni což je 17.11.2010  se zaregistrovalo 462 uživatelů,bylo vloženo celkem 1315 inzerátů  a počet návštěvníků stránek je 364 600 a neustále narůstá.

Takže co říci na závěr ?  Snad vám všem ještě jednou poděkovat a těšit se z vaši přízně i do dalších let.


PS: Pokud by jste měli zájem na Rallyinzertu publikovat své fotografické díla,tak nás kontaktujte přes kontaktní formulář  :-)


S pozdravem a poděkováním Team Rallyinzertu

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.